Fd6 Benzin pompa ve filtresi

Fd6 aracimin benzin pompasi ve filtresi nin aracin neresinde oldugunu bilen var mi... Maliyet hakkinda da bilgi verebilirseniz m3mnun olurum ...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam servis soyguncu doğrudur fakat. Başka yere de güvenemiyorum. Sanayide çok acı tecrübelerim vaR ? o yüzden yetkili servisten şaşmıyorum. Filtre bu arada 320 tl idi işçilikle beraber. Kullanım kitapçığında da değişim yazdığı için değiştirdim.

Yakıt pompası da 2800 tl imiş serviste . Nette 70 tl. ?Çok pahalı gelince usta bi ayar verdi naptı bilmiyorım. Araç normal marş almaya başladı. Sorunum çözüldü

eros38

0
Aracınız
Civic FD6 2011
Hocam servis soyguncu doğrudur fakat. Başka yere de güvenemiyorum. Sanayide çok acı tecrübelerim vaR ? o yüzden yetkili servisten şaşmıyorum. Filtre bu arada 320 tl idi işçilikle beraber. Kullanım kitapçığında da değişim yazdığı için değiştirdim.

Yakıt pompası da 2800 tl imiş serviste . Nette 70 tl. ?Çok pahalı gelince usta bi ayar verdi naptı bilmiyorım. Araç normal marş almaya başladı. Sorunum çözüldü

Hocam aynı sorunu yaşayan biri olarak nasıl çözdünüz bilgi verir misiniz?

Aracınız
Bende de aynı sorunlar var araba benzinde zor çalışıyor ve tüpe geçene kadar çok çırpınıyor. Tüpte hiçbir sorun olmuyor mümkünse bir irtibat kursak da yardımcı olsak birbirimize

Geri