FD6 bijon anahtarı hk

Herkese merhaba,

Aracım LPG'li olması ve tüpün stepne yerinde olması sebebiyle lastik değiştirme setlerinin hiçbiri mevcut değil. Ben aracı alırken sadece lastik vardı. Evimin önünde aracın lastiği patlamış. Sabah işe yetişmek için hiç uğraşmadan aracı kapının önünde bıraktım.

Akşam lastiği değiştirebilmek adına kaç numara bijon anahtarı almam gerektiğini söyleyebilecek bir arkadaş var mı? Ayrıca Würth lastik kitini daha önce kullanan ve konu hakkında yorumu olan var mı?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler,

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
19'luk diye biliyorum ama zaten 4lü istavroz tarzı bijon anahtarlarından alırsanız böyle bir sorun yaşamazsınız, 4 farklı ebat içinde kullanabilirsiniz yani farklı araçlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.
https://www.amazon.com.tr/İzeltaş-1975091719-19-21-Istavroz-Anahtar/dp/B07C5646QS

Lastik kitlerinden hiç kullanmadım, kaskonuz mevcutsa bu durumlarda direk kaskonun oto yardım hattını arayın, ya lastikçi yönlendirirler lastikçi yanınıza gelir yada aracınızı en yakın istediğiniz lastikçiye çektirirler. Ben 2-3 defa çektirdim, herhangi bir ek ücrette ödemedim. Kaskonuz varsa poliçenizin o kısmını inceleyin.

Geri