Fd6 değişikliği hakkında yardımınıza ihtiyacım var?

Aracınız
Çünkü ben kullandım duyma falan değil 2 kere altımdan kaydı. Bir arkadaştada aynısı olmuş.
Yol tutuş konusunda belki inanmassın kavşaklarda fd6 aracımı zorlardım. Mesela direksiyonu biraz daha açılı çevirirdim ani çevirirdim 1 kere bile kaymadı. Şimdi ki fb7 iki kere kaydı o da arka lastik bitik. Kabak. Dümdüz o yüzden

Sent from my iPhone using Tapatalk

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bence kesinlikle accord görünüşü on numara beyaz zaten malum. Yolda bastın mı akıyor gidiyor içi geniş yol tutuşu iyi . İnsignia astra falan hiç bulaşma bence;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Sıralamam, Accord, insignia, fb7, astra.
Accordu insignianın önüne lpg uyumu ve motorun kasaya yeterli kalmasından dolayı geçirdim.

Aracınız
Çünkü ben kullandım duyma falan değil 2 kere altımdan kaydı. Bir arkadaştada aynısı olmuş.
Yol tutuş konusunda belki inanmassın kavşaklarda fd6 aracımı zorlardım. Mesela direksiyonu biraz daha açılı çevirirdim ani çevirirdim 1 kere bile kaymadı. Şimdi ki fb7 iki kere kaydı o da arka lastik bitik. Kabak. Dümdüz o yüzden

Sent from my iPhone using Tapatalk
Anladım hocam astra kullanma şansım olmadı bu dediğinizden sonra astra elendi gözümde. Geceleri fd6nın canını aldığım çok oldu. Vsa off vtec power?

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Sıralamam, Accord, insignia, fb7, astra.
Accordu insignianın önüne lpg uyumu ve motorun kasaya yeterli kalmasından dolayı geçirdim.
Görüşün için sağol Tuğrul abi aslında vergi ve yakıt düşük olacak bi tane legend alıp ufak dokunuşlarla adam edip bineceksin ?3.5 motorun tadına varacaksın ama bize haram böyle şeyler

Aracınız
Bence kesinlikle accord görünüşü on numara beyaz zaten malum. Yolda bastın mı akıyor gidiyor içi geniş yol tutuşu iyi . İnsignia astra falan hiç bulaşma bence;)
Bugün Nevşehirden gelirken bir tane gördüm içimin yağları eridi ?

kara82

0
Aracınız
[MENTION=2741]kaptan38[/MENTION] Soru biraz geniş olmuş. Seçenekleri düşürmek için şu gibi soruların cevaplanması gerekiyor:
1-öncelikle 4 aracın 2'si C, 2'si D segmenti, ülkemizde D segmentinde maliyetler yüksek olduğundan bütçeniz buna uygun mu?
2-sıfır mı ikinci el mi düşünülüyor? (Astra malum bu sene kasa değiştirdi, yaklaşık 200 kilo hafifledi ve ağırlık merkezi yere yaklaştı. Diğer üç araçta kasa henüz değişmedi,)
(ayrıca opellerin donanım olarak çok farklı seçenekleri var ve baz donanım ile üst seviye hondanın tersine güvenlik elemanlarında fark edebiliyor)
3-Bir de bütçe aralığı nedir?
4-Hachback olabilir mi
Şimdilik aklıma gelenler bunlar, tercihleriniz daha ayrıntılı bilinirse seçmek kolay olacaktır. Bir de mutlaka test sürüşü yapmak gerek

Geri