Fd6 Direksiyon kutusu tamiri yaptiran varmi ?

Ben bozuk geziyorum :) araba hızlandıkça yol sesinden duyulmaz seviyede kalıyor :))

Ben bozuk geziyorum :) araba hızlandıkça yol sesinden duyulmaz seviyede kalıyor :))

Valla ben sesten gicik oluyom delirtiyo beni okadar rahat degilim arti benim aracta rot ayarida turmuyo artik kutudan dolayi diyor tamirci ne alakaysa

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugum yaptirdim direksiyon kutusu arizasini guzel oldu tok ses cikiyor artik takir tukur ses gitti direksiyonun yolda giderken egriligi vardi oda duzeldi rot ayarida yapiyorlar teslim ediyorlar 1 yil garantili.kullanima bagli iki uc yil rahatlikla kullanabilirmisiz

Bugum yaptirdim direksiyon kutusu arizasini guzel oldu tok ses cikiyor artik takir tukur ses gitti direksiyonun yolda giderken egriligi vardi oda duzeldi rot ayarida yapiyorlar teslim ediyorlar 1 yil garantili.kullanima bagli iki uc yil rahatlikla kullanabilirmisiz

Hayırlı olsun ne kadara mal oldu?

Ne kadar ödeme yaptınız hocam diğer arkadaşlara da fikir verir.

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ankara’da daha önce tamir yaptıran varmı peki :) Yaptırdıysa nerede ve kaça yaptırdı, memnun mu?

Geri