Civic FD6 Fd6 direksiyon logosu ?

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba arkadaşlar fd6 aracıma honda logosu bulamıyorum bulduysamda plastik buldum yine soyulcak diye almadım metal bulamıyorum elinde olan veya nerde bulabilirim acaba ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Bende kırmızı var soyulacak bişey değil. Üzeri şeffaf plastık yumuşak bir dolgu malzemesiyle kaplı.İnternetten almıştım bende

06 HONDA 2234

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@MertcanSile Geçenlerde birkaç ilan görmüştüm, aşağıdaki linklere bir gözatın;

@MertcanSile Geçenlerde birkaç ilan görmüştüm, aşağıdaki linklere bir gözatın;

Teşekkür ederim.orjinal tırnaklıyı sökmeye cesaretim yok.ve fiyatı da yüksekmiş.kırmızı metal olan ve çift taraflı bant ile yapışan logodan istiyorum ama bulamadım.en son çare logonun etrafını bant ile çevirip zimpara yapıp boyayacağım

İphone6s

İyi günler. Sorun çözüldümü bilmiyorum ama. Bende 2008 model honda aracımı aldığımda ilk değiştirdiğim direksiyonda ki logo oldu. Eskisi soyulmuş sarı bi renk almıştı. Ali expres ten aldım. Yukarda linkte verilenin aynısı. Şuana kadar sıkıntı yok. Temizlik yaparken kimyasal değirmemeye çalışıyorum o kadar. Logo sökümü ile ilgili de video var hiç korkmayın. Çok kolay. Sadece birazcık korna sesi oluyor o kadar:) yok yinede yapamam derseniz bende siyah renk çift taraflı bi ürün olacak irtibata geçerseniz size gönderebilirim.

Saygılar iyi günler...

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyi günler. Sorun çözüldümü bilmiyorum ama. Bende 2008 model honda aracımı aldığımda ilk değiştirdiğim direksiyonda ki logo oldu. Eskisi soyulmuş sarı bi renk almıştı. Ali expres ten aldım. Yukarda linkte verilenin aynısı. Şuana kadar sıkıntı yok. Temizlik yaparken kimyasal değirmemeye çalışıyorum o kadar. Logo sökümü ile ilgili de video var hiç korkmayın. Çok kolay. Sadece birazcık korna sesi oluyor o kadar:) yok yinede yapamam derseniz bende siyah renk çift taraflı bi ürün olacak irtibata geçerseniz size gönderebilirim.

Saygılar iyi günler...

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İyi akşamlar yer çok uzakmış :) resmini atabilir misiniz logonun size zahmet.birde kaça almıştınız

İphone6s

Azo

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar fd6 aracıma honda logosu bulamıyorum bulduysamda plastik buldum yine soyulcak diye almadım metal bulamıyorum elinde olan veya nerde bulabilirim acaba ?

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Logoyu değiştirmek yerine şöyle bir şey yapabilirsiniz bence ben aracı sattım ama neyse ki fotoğrafı var :) bir damacidan yada internetten kırmızı etiket alıp kendiniz evde 10 dakikada yapabilir :) hatta jant üzerindeki logoları bile kırmızı yaptım :) üzerine yapıştır bı bez yardımı sürterek yada fon ile ısıtarak sağlam bir şekilde yapıştır sonra tavsiyem tırnak ile yapman zarar vermemek adına sürtünme ile kesip işlemi tamamla :) hayırlı olsun IMG_20180803_163319~2.jpegIMG_20180803_162852~2.jpeg

Lenovo K53a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ekli dosyalar

• 1573497918254~2.jpeg
    1573497918254~2.jpeg
    47.6 KB · Görüntüleme: 19
Geri