fd6 icin led donusum

Aracınız
2008 fd6 sedan icin aydinlatmalari led yapmayi dusunuyorum. Ancak bazi ampullerin kodlarini bilemiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacim var. örnegin ön park ampulleri nedir t10 mu t20 mi , ya da geri vites lambalari t20 mi ya da baska bir ampul mu? Fd6 icin tum ampullerin (on parklar, arka stoplar, sisler, ic aydinlatma, geri lambasi, plaka lambalari, farlar vb..)neler oldugunu bilen ve bunlar icin tavsiyede bulunabilecek arkadaslarima simdiden tesekkur ederim. Ayrica sadece ampulleri direnc kullnamadan led ile degistirebilir miyim.tesekkurler...

Trust

0
Aracınız
Ön parklar t10 geri vites t15 arka stoplar t20 7443 farlar h11 sadece sinyallere led olacak ise direnç gerekli.tabi bu verdiğim kodlar makyajlı olanlar için ama makyajsız olanda da bi fark olacağını düşünmüyorum.

Aracınız
Trust teşekkür ederim.benim aracım makyajsız olan.ancak bende fark olacağını düşünmüyorum. H11 dediğin on sisler için değil mi? Farlar 9005 ve 9006 galiba

Aracınız
Bir de tavsiye edebileceğiniz marka model led var mı ebayden alıcam tavsiyeniz varsa onu alayım

Geri