Civic FD6 Fd6 için motor yağı tavsiye

Hocam bana da ayni sekilde geldi 2 si kirmizi honda logolu filtre de mavi honda. Ama orijinalligi hususunda tereddute dustum. Yine de taktim kullaniyorum 2 bindir bi sknti yok sukur simdilik. Ama ins.gercek orijinal hondadir.

2008 FD6 Otomatik Lpg

Hocam merhaba Filtre setini hangi web sayfasından aldın paylaşabilir misin?

Filtre seti geldi.. ürünler 10 numara.. orijinal honda.. malzeme kalitesi çok iyi.. hava filtresi ve polen japon malı..
Yağ filtresi honda fransa üretim.. zaten avrupada ve bi çok ülkede bu yağ filtresi kullanılıyor.. internette araştırdımEkli dosyayı görüntüle 5752Ekli dosyayı görüntüle 5753Ekli dosyayı görüntüle 5754

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Merhaba fitre setini hangi web sayfasından ve kaç paraya aldın paylaşabilir misin?

N11
a30403d9ad51bb7b7001c11fa520d02c.jpg

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dragon

0
Aracınız
Honda logolu olan filtre seti için sormuştum. Yoksa piyasada diğer markalara ait filtre seti çok fazla.
https://urun.n11.com/filtre-setleri/honda-civic-2006-2011-filtre-bakim-seti-P153757140

Hocam urun bu linkte ama bitti yaziyor. Saticiyla iletisime gecin detayli bilgi alirsiniz bagzen stokta var yaziyor.
Ancak sunu belirtelim evet kirmizi honda logolu ama ben cakma olabilecegi hususunda tereddute dustum ama kesinlikle herhangi bir bilgiye arastirmaya dayali degil tamamen on sezi denilebilir, ha kullaniminda hic bir sknti yasamadim belki de gercekten orijinal.
Ancak forumdaki arkadaslar uzerindeki kodundan sorgulamislar orijinal oldugunu dusunuyorlad ayrintisini bilemiyorum ben ilk kez kullandim memnunum simdilik.
Ha bana sorarsaniz ustteki arkadasin onerdigi linkteki bosch markayi alin kafaniz rahat eder. Takdir size ait tabi ki.

2008 FD6 Otomatik Lpg

Hocam bu kadar kafaya takmalık bişi yok alt tarafı filtre seti hayati önemde parça değişimleri değil ki paylaştığım bosch set gayet iyi ve yeterli.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Fd6 icin motor yağı tavsiye edecek olan var mı.....

Merhaba fitre setini hangi web sayfasından ve kaç paraya aldın paylaşabilir misin?

Yağ filtresine birşey diyemem ama bu hava filtresi orjinal değil. Orjinal filtre Toyo Roki marka ve made in thailand yazıyor. Üstteki siyah kısımda Honda yazısı var. Bu imitasyon bence.

54 liraya orijinal filtre seti mi olur Allah askina sahtekar bunlar.

Ericsson A1018s cihazıkullanılarak gönderildi

Geri