Fd6 kalorifer sorunu

Aracınız
Hocam fare girdiğini nasıl anladınız?

abi motorda zaten fare pislikleri oluyodu olmazsa olmaz ben bayerin kaliteli ilacını koyuyodum pasta olanından bunlar kaybolup duruyodu bi gün araç lpgye geçmedi düzcede iyi bi ustamız var ona götürdüm lpg şase kablosunu fare kemirmiş dedi bela orda başladı sonra araç içeri pis koku vermeye başladı sanayiye gidip açtığımızda torpidonun arkasındaki filtreyi parçalamış zehirleri oraya taşıyıp yemiş sonra fanın içinde ölmüş büyük bi el çapı kadar vardı fare abi sonrasındada çok kez filtre değiştirdim nerden giriyolar bilmiyorum ama belalar baya fandan en ufak sürtünme cızırtı sesi veya ilk açtığınızda yoğun ağır hava geldiğinde anladım traktörümünde buji kablosunu kemirdiler iki kez

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
6 yıl önce fd6 vardı evet :)
Silecek ile ilgili sorun nedir?

silecek ile ilgili sorun abi tek kademe çalıştırıp kapatıyorum ama silecek 7 veya 8 sefer çalışıp canı nerde isterse orda duruyo birde silecek kapalı olduğu halde kontağı açınca çalışıyo yine aynısı oluyo bugün en iyi denilen elektrik ustalarını gezdim birisi abarttı allah yardımcın olsun falan filan diye benden çok tribe girdi :D ama sorun nedir hiç şudur diye ihtimal bile veren olmadı kimisi bakmadı honda diyince ustalığım yetmez dercesine başladı macera :D

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5612]civicdüzce[/MENTION] Araçta yağmur sensörü var mı?

yok abi dream paket sensör yok acaba içinde röle var ise röle arızası olabilirmi diye düşündüm en son dürüst konuşan bi usta buldum salı günü götürücem inşallah eli boş kalmayan iyi bi ustaymış hayırlısı bakalım
Bende de ayni silecek problemi var..tamirat sonrasi görüşlerini .ne yapildi ne tuttu paylasirsan sevinirim gercekten

Aracınız
Bende de ayni silecek problemi var..tamirat sonrasi görüşlerini .ne yapildi ne tuttu paylasirsan sevinirim gercekten

tabi paylaşırım ustam bugün aracımı alt takım kontrolü için düzceden sakaryaya götürdüm sabahtan akşama kadar normal çalıştı düzeldi akşam yeniden başladı bi anlam veremiyorum ama önceki sattığım civic sahibide yakın yerde bize oda düzcede rica ettim oda gelicek onun motorunu aracıma takıcaz denemek için bakalım neler olucak

Geri