Fd6 km bilgisi

Aracınız
Arkadaşlar bizim bu makinalar kaç km ye kadar sağlıklı bilgisi olan var mı? Kullanıma bağlı olabilir ama düzgünce kullanıldığında diyorum. Tanıdığım biri arabayla yolda tepiniyor resmen 180 binde hala banamısın demiyor ama daha fd6 motor yaptıran görmedim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben arabayi alali agustosta 2 sene olacak. Cok temiz binilmemis ustelik kazasi falan var arabamin. 29.800 tl ye aldim ozamanda. Ufak tefek masraflarla topladim arabayi keyfime gore beyaz premium 2007 model. Su anda araba eskisine gore super oldu. 275 binde gram yağ esmiyor . biniciyim uzun yillar binmeyi dusunuyorum belki 2011 fd6 kadar konforlu değil ama şöyle bakınca ondan bi farki yok gibi. Honda hayat onda simdi satsam 38 bine gider diyorlar.

Son düzenleme:
Aracınız
sattığım vtec 2 250 bin küsürdeydi eski sahibindeyken hararet yapmıştı bana patladı contasını değiştirdim onun dışında motor açılmadı çok hor yüksek devirli kullanmama rağmen aşırı derecede bir yağ eksiltmesi yoktu motorunda en küçük bir farklı ses gelmiyordu fd 6 daha modern bir motor 500 binleri rahat görmesi lazım

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
900 bin km de tıkır tıkır çalışan arabası var honda motoru sıkıntısızdır bakarsan araca üzmez seni ;)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
1999 Accord 300bin km :D

Aracınız
Hay maşallah bir kez daha Honda aldığım için mutlu oldum gerçi bundan önce 2005 astra vardı allah kurtardı

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Fd6 kasa görüntüsü ,motor ,ve sürüş keyfi üst seviyede ama civic in en cok yakan kasası ve kronik sorunları bol bi araç

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Fd6 kasa görüntüsü ,motor ,ve sürüş keyfi üst seviyede ama civic in en cok yakan kasası ve kronik sorunları bol bi araç

Görüntü olarak en iyisi gibi fakat motor 3 nesildir hatta son kasada bile aynısı. Yol tutuşu yere yakınlığından dolayı iyi fakat arka amortisör kısalığı bazen sıkıntı çıkarıyor. Fakat fazla kronik sorun olduğunu sanmıyorum, piyasada en sorunsuzlarından bence.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çetin

0
Aracınız
Kronik sorunları formda gezdikçe baya görürsünüz ,hatırladıklarım yaglı motor kulagı,amartisör kulesi bilyaları direksiyon kutusu sorunu,cam krikosu arızası,ilk çalıştırmada frenlerin özellikle geri giderken tutmaması ,soguk havalarda marşa basarken caaarrrt diye ses çıkarması,boyasının çok hassas oldugu ve kaportasında çok fazla göçük meydana gelmesi,arka stoplara su alması yenilerde ön farlar alıyo ,iç aksamda gıcırdamayan pek yer yok heryerden dokundukça gıcırdayan bi yapısı var.. gibi gibi ..şimdi karşılaştırmak gibi anlamayın ama bi önceki aracım getz di bu saydıklarımın hiçbirini ne duydum ne de başka kronik arızasını gördüm sonuçta oda bi arabaydı onuda çekik gözlüler yapmıştı ve neden bunda bu tür sorunlar var diyo insan yani motor saglamlıgıyla bi araba 4 4 lük olmuyo bence diger aksamlarda da sorun çıkarınca insanı sogutuyo bayaa

Son düzenleme:
Honda motorunu iyi kullanırsanız problem olmaz 1.000.000 km gidermi bilmem ama bakımları zamanında yapılırsa bayagi gider. Japonlar dan iyi otomatik yapan daha çıkmadı. Bir araçta motor da problem yasatmiyorsa şanzıman problemli değilse bence Fd6 süper bir araç

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri