FD6 Lpg Sonrası Sarı Yağ Lambası Yanıyor.

Ad Soyad
furkan baltacı
Aracınız
Civic FD6 2008
HAYIRLI BAYRAMLAR 2008 FD6 ARACIMI ALALI 20 GÜN OLDU 79500 KM DE ALDIM ARACI LPG YOKTU ATİKER GRAND LPG KİTİ TAKILDI TAKILDIKTAN SONRA SARI YAĞ LAMBASI YANMAYA BAŞLADI ONDAN ÖNCESİNDE BÖYLE BİR SORUN YOKTU YAĞ BAKIMI 7700 KM DE ZAMANINDA YAPILMIŞ YAĞ SEVİYESİ TAM DURUMDA 10-40 CASTROL KULLANILMIŞ FİLTRELER HEPSİ DEĞİŞMİŞ ZATEN LPG ÖNCESİ 1000 KM YOL YAPTIM ŞEHİR İÇİ Bİ SORUN YAŞAMADIM. BAŞINA GELEN ÇÖZÜMÜNÜ BİLEN VAR MIDIR?

Ad Soyad
Mazhar Şahin
Aracınız
Civic FC5 2021
Merhaba hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum obd iptal edilince yağ lambası yanmıyor ama usta obd iptal edilir mi diyor sıkıntı olur diyor ne yapacağımı bilemedim dört ay önce taktırdım 2021 model 1.5 VTEC Honda Civic araca cangas master direkt kit LPG markası. Obd iptal edilse sıkıntı olur mu

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Merhaba hocam ben de aynı sorunu yaşıyorum obd iptal edilince yağ lambası yanmıyor ama usta obd iptal edilir mi diyor sıkıntı olur diyor ne yapacağımı bilemedim dört ay önce taktırdım 2021 model 1.5 VTEC Honda Civic araca cangas master direkt kit LPG markası. Obd iptal edilse sıkıntı olur mu
FD6 için iptal ettirin önemli degil derdim ama Turbo motorlardaki direkt enjeksiyonlu LPG kitleri için bunu söylemek doğru olmayabilir.
Bu yağ lambasi sorunu LPG montajı ile başladıysa sorumlu LPG montajini yapan kuruluştur, bu gibi uyumsuzluk sorunlarini hesaba katmasi ve çözümlemesi gerekir diye düşünüyorum.

Geri