Fd6 motor yağı seçimi

Hatay da ki ustam ile görüştüm benim arabaya 10-40 kalın gelir keşke 5-30 veya 0-30 kullansaydın dedi. İleriki km lerde 10-40 a geçersin hemen kullanma dedi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yağın numarasını sürekli değiştirmek iyi olmaz ikiside farklı kalınlıkta 5-30 dan sonra 10-40 eksiltme yapabilir bu arabaya 10-40 koyan adam benim için usta değildir.. yağ ne kadar akışkan olursa o kadar kısa sürede motorun heryerine ulaşır özellikle kış aylarında

Küçük çekmece de radar honda ya honda Civic 2010 model fd6 135000 km de lpg li hangi yağ konur dedim oda 10-40 konur dedi.Arkadaslar bu işi en iyi bilen birisi diyor bunu.

FD6 2010 ELEGANCE AT

5w30 a devam. Arac daha cabuk isiniyor ozellikle soguk havalarda.

Ankara gibi biyerde 10-40 ha servis ucuzu pahalıya verir gönderir arkadaşlar umrunda olmaz [MENTION=8007]mert11[/MENTION] arkadaşım evet koyarsan konur o yağ peki devam edin sizde o zaman ne diyelim daha en kötü seçenek bilesin

Ankara gibi biyerde 10-40 ha servis ucuzu pahalıya verir gönderir arkadaşlar umrunda olmaz [MENTION=8007]mert11[/MENTION] arkadaşım evet koyarsan konur o yağ peki devam edin sizde o zaman ne diyelim daha en kötü seçenek bilesin

arkadaşım anlamadım gitti nu forum da 5 30 yazıyor herkes ama ustalar 10 40 diyor anlamıyorum dizel Getz aracım vardı onada 10 40 koyduk bunada 10 40 koyduk

FD6 2010 ELEGANCE AT

arkadaşım anlamadım gitti nu forum da 5 30 yazıyor herkes ama ustalar 10 40 diyor anlamıyorum dizel Getz aracım vardı onada 10 40 koyduk bunada 10 40 koyduk

FD6 2010 ELEGANCE AT

Bir salataya aycicek yagida koyabilirsin zeytinyagida.

Tabiri caizse aycicek yagi koyarim dersen 10-40 zeytinyagi koyarim dersen 5-30 koyacaksin.

Geri