fd6 nın arkası fazla eniyor

Benim problemim şu. Arkaya 2-3 kişi oturunca arka fena basıyor. Arabanın kullanımı bile bozuluyor. Arkaya birileri oturunca tozluklar neredeyse yere değecek. Bir de ani hareketlerde kasa çok yatıyor.
Bunların çözümü için spor yay alsam işimi görür mü?

esaret

0
Spor yay al arkaya da 5 kişi oturt daha kötü olur onun çözümü takoz diye biliyorum ama o da normal tek kişiyken falan da gidişi bozuyor. Bu arada bende de fd6 var. Öyle bir sorunla karşılaşmadım. 5 kişi tüpte 190 ı gördüm. Bana mısın demiyor. Bence sorun amortisörlerde olabilir. Suspansion ?

manuel fd6 2008 lpg modifiye
gazi makina mühendisliği
angara garage

dnzkrt

0
Kendiniz aracın üstüne yüklediğinizde araç kolaylıkla esniyorsa amortisor patlak olabilir. Araç yolda giderken şeritte geziyor mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kendiniz aracın üstüne yüklediğinizde araç kolaylıkla esniyorsa amortisor patlak olabilir. Araç yolda giderken şeritte geziyor mu

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracın üstüne yüklediğimde çok fena esniyor ama yolda gezinme yok. Fakat şöyle anlatayım. Virajda bir tümsek veya yükseklik varsa o virajı alırken aracın arkası tümsekten indikten sonra çok fena geziniyor bir sağ sol yapıyor ama tekerlerde kayma falan olmuyor ve insanı tedirgin ediyor. bu yaydan mı olur amortisörden mi?

Valla bende bir fd6 kullanicisi olarak ayni sorun ben de de var. Arac sanki baska gidiyor. Bir anlik.Ben arkalardaki kamber acisina bağlıyorum.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç yeni Muayeneden geçti yağ akıtsa söylerlerdi.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ferdan

0
Tümsek ten sonra gezme yapıyorsa lastik lerin durumu nedir bendede aynı sorun vardı lastikleri değiştirdim sorun bitti

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Lastikler yeni continental. Lastikler yerden kopmuyor zaten

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri