Fd6 Orjinal jantı plastidip ile boyayan yok mu

Arkadaşlar 2011 civic elegance orjinal janta plastidip kaplama ve kaliper kapağı takmayı düşünüyorum. Çok araştırdım ama orjinal janta bu uygulamaları yapan hiç örneğe rastlamadım. Kaliper kapağı konusunda yapıştırma mı önerirsiniz ve orjinal janta uygun mu kapaklar. Fikirleriniz benim için önemli. Hayırlı günler :)

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Kaliper isi cok sikintili uymuyor buyuk geliyor jant boyama isini brnde dusuunuyodjm bayramdab sonra ama rengine karar veremedim beyaz fb7 icin

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaliper isi cok sikintili uymuyor buyuk geliyor jant boyama isini brnde dusuunuyodjm bayramdab sonra ama rengine karar veremedim beyaz fb7 icin

Kaliperin bi çözümü olsa iyi olcak ayrı bi hava katıyo araca. Renk de siyah veya metalik altın düşünülebilir bence

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Siyah cok kapatiyor gold yada koyu mavi olabilir ama orjinal jabta uygulayan yok gormedim tabi 1 kuti boyayi feda edip jantin birini yapip bakicaz artik

Siyah cok kapatiyor gold yada koyu mavi olabilir ama orjinal jabta uygulayan yok gormedim tabi 1 kuti boyayi feda edip jantin birini yapip bakicaz artik

Uyguladıktan sonra paylaşırsan çok makbule geçer :) nasip olur inşallah

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri