fd6 sağ ön taraftan gelen ses

10gun once bende de ayni sorun vardi. Ufak bir cakil tasi bile tak tak tak diye vuruyordu.rot balansciya gittim ayni sizin dediginiz gibi arabayi esnetti. On taraf hic esnemiyor amortosorleri degistir dedi. Iki takim on amortosor 2 rot burcu 2 amortosor kulesi filan iscilikle berabet 1000tlyi buldu. Cikan omortosorler orjinaldi. Usta islevini yotirmis bunlar dedi. Neyse suan cok memnunum bi ses vurma tikirti kalmadi.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
10gun once bende de ayni sorun vardi. Ufak bir cakil tasi bile tak tak tak diye vuruyordu.rot balansciya gittim ayni sizin dediginiz gibi arabayi esnetti. On taraf hic esnemiyor amortosorleri degistir dedi. Iki takim on amortosor 2 rot burcu 2 amortosor kulesi filan iscilikle berabet 1000tlyi buldu. Cikan omortosorler orjinaldi. Usta islevini yotirmis bunlar dedi. Neyse suan cok memnunum bi ses vurma tikirti kalmadi.

Hocam amortisörü hangi marka taktırdınız?

Aracınız

Su an camurluklara bastırdığınız zaman araba yaylaniyor mu? Benim usta 4 amortisor ve iki z rotuna 1000 tl demisti bana pahalı geldi hem de bunlardan olduguna tam emin olamadım yaptirmadim. Siz amortisörleri değiştirince ses kesildi ve araba da konfor artti mi?
Bir de sizin dediginiz marka kyb olmasi lazim yanlis yazdiniz herhalde int tanesi 180 200 felan

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Su an camurluklara bastırdığınız zaman araba yaylaniyor mu? Benim usta 4 amortisor ve iki z rotuna 1000 tl demisti bana pahalı geldi hem de bunlardan olduguna tam emin olamadım yaptirmadim. Siz amortisörleri değiştirince ses kesildi ve araba da konfor artti mi?
Bir de sizin dediginiz marka kyb olmasi lazim yanlis yazdiniz herhalde int tanesi 180 200 felan

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Eski amortisorlere gore daha iyi bir esneme var aracta. Tum ses tikirti takirti bitti. Ben arka amortisorleri degistirmedim ancak 4 tane sifir lastik taktim. Amortisorden mi lastiktenmi bilmem ama muazzam bi sessizlik ve keyif katkisi oldu bu islemlerin. Markayi kyc diye hatirliyorum kyb de olabilir emin degilim parcacinin faturasinda markasi yazmiyor. Japon menseli bi urun ama...

Aracınız
Civic FD6 2007
aynı sagdan gelen tıkırtı sesi bendede var tümsekten geçince filan geliyor çözümünü ucuz yollu bulan varmı

Aracınız
fd6 kasalarda direksiyon kutusu burçları kontrolü gerekli ama diğer bir sorunda fren kaliper pimleri boşluk yapmış olabilir. aracın lastiğe çekiç ile vurun sertçe metal çarpma sesi geliyorsa kaliper pimlerini gres ile yağlattırın. Her 10000km bakımında bu işlemi yaptırın.

Geri