Fd6 ses sistemi tavsiye

Aracınız
herkese hayırlı forumlar yeni bi fd6 aldım ufaktan bişeyler yapıyorum ses sistemi yaptırmayı düşünüyorum bunun için ayrı bi teyp veya double din filan gerekli mi orjinali üzerine bağlıyolar mı double teyp gereklise tavsiyeniz var mı yardımcı olursanız sevinir :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2886]alihp112[/MENTION]

Orjinal teyip üzerine de ses sistemi yapabilirsiniz, forumda örnekleri mevcut inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Aracınız
Peki usp cıkışı yapabiliyor muyuz böle bi seçeneği var orjinal teyplerin masrafı ne olur ki

Sent from my iPhone using Tapatalk

Leo

0
Orjinal teybin arkasında giriş var siz yine kontrol edin aşağıdaki gibi bir aparatla işi çözebiliyosunuz;
http://www.ebay.ie/itm/Honda-USB-iP...CRZ-Insight-/261736833669?hash=item3cf0bb2285

Orjinal teybin çıkışı muhtemelen 4x50 watt sizin kurulum yapacağınız ses sistemine göre başka bir teyp alabilirsiniz fakat sanayide satılan 400-500watt yazan wooferların %90 'ı yalan 50 70watt 'lık cihazların üzerlerinde 500watt yazıyor bunuda göz önünde bulundurmak gerek. Bence siz teybi değiştirmeden bi sistemi kurun sizi tatmin etmesse güzel bi teyp alabilirsiniz.

Aracınız
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim o aparatla bi denicem bakalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aracınız
orjinal teyp için usb ve aux jack ın bir arada oldugu bir aparat aldım ve montajını yaptım. direksiyon kumandasından da kontrol edilebiliyor.
http://s.aliexpress.com/rUz6fYfA
ürünün linki bu.daha ucuzunu da bulabilirsiniz.montaj içinde asla tüm göğsü sökmeyin. vitesin ön tarafındaki cepten becerikli bir el montajı yapabilir.teyp sökülmeden yerinden.
videosu bu izleyin arkadaşlar. ben kablolarıda torpidoya uzattım.dolayısıyla hiç biyer kesip delinmedi.orhibal bir şekilde kullanıyorum.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
orjinal teyp için usb ve aux jack ın bir arada oldugu bir aparat aldım ve montajını yaptım. direksiyon kumandasından da kontrol edilebiliyor.
http://s.aliexpress.com/rUz6fYfA
ürünün linki bu.daha ucuzunu da bulabilirsiniz.montaj içinde asla tüm göğsü sökmeyin. vitesin ön tarafındaki cepten becerikli bir el montajı yapabilir.teyp sökülmeden yerinden.
https://youtu.be/J0KNMP1UCpI
videosu bu izleyin arkadaşlar. ben kablolarıda torpidoya uzattım.dolayısıyla hiç biyer kesip delinmedi.orhibal bir şekilde kullanıyorum.
Güle güle kullanın. Benim aracımda da buna benzer bir cihaz var aux sd usb olarak orijinal ünitte baya gerekli bir şey.

Aracınız
kesinlikle gerekli.orjinali bozmadan ve sürekli cd çekmek derdinden kurtulmak için birebir.sizde güle güle kullanın.

herkese hayırlı forumlar yeni bi fd6 aldım ufaktan bişeyler yapıyorum ses sistemi yaptırmayı düşünüyorum bunun için ayrı bi teyp veya double din filan gerekli mi orjinali üzerine bağlıyolar mı double teyp gereklise tavsiyeniz var mı yardımcı olursanız sevinir :)
Merhaba ben kendi fd6 aracıma ses sistemi döşedim. Amfi compenant ve kayık hoparlör olarak kicker aldım. Ben çok memnunum. Ayrı yetten kapasitör de taktim.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Merhaba ben kendi fd6 aracıma ses sistemi döşedim. Amfi compenant ve kayık hoparlör olarak kicker aldım. Ben çok memnunum. Ayrı yetten kapasitör de taktim.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeşim senin araçtada arka hopörlerlerin olduğu kısımdan bass ile beraber cızırtı sesi geliyor mu rahatsız edici bi şekilde

Geri