Civic FD6 Fd6 silecek su fiskiyesi çalışmıyor

Aracınız
Civic FD6 2009
Arkadaşlar merhaba. 2009 aracımda su fiskiyesi çalışmıyor. Bir defa açtım çalıştı camı sildi bi daha denedim silecek çalıştı fakat su atmadı bir kaç defa daha denedim yine aynı atmadı. Su ekledim yine atmadı. Motordan ses gelmiyor. Sigortasını bulamadım belki sigorta atmıştır dedim. Sigorta nerede acaba? Hangisi? Yardımcı olursanız sevinirim

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba. 2009 aracımda su fiskiyesi çalışmıyor. Bir defa açtım çalıştı camı sildi bi daha denedim silecek çalıştı fakat su atmadı bir kaç defa daha denedim yine aynı atmadı. Su ekledim yine atmadı. Motordan ses gelmiyor. Sigortasını bulamadım belki sigorta atmıştır dedim. Sigorta nerede acaba? Hangisi? Yardımcı olursanız sevinirim

Far yıkama su basıncı ile dışarı çıkıp çalışıyor, far yıkamaları elinizle dışarı çekin far yıkamayı devreye sokup kontrol edin su far yıkamaya kadar geliyor mu tıkalı bir yer var mı?

Aracınız
Civic FD6 2009
Far yıkama su basıncı ile dışarı çıkıp çalışıyor, far yıkamaları elinizle dışarı çekin far yıkamayı devreye sokup kontrol edin su far yıkamaya kadar geliyor mu tıkalı bir yer var mı?
Hocam 2009 makyajsız olan

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam 2009 makyajsız olan

Pardon ben far yıkama sandım genede far yıkama sorunu çıkıyor :D
Sigorta olarak sileceğin sigortası var ama yıkama motoru oraya mı bağlı bilmiyorum.
Diğer olasiliklar yıkama memeleri kireçlenmiş olabilir bu yüzden su gelmiyor olabilir.

2019-11-10 15_03_06-civic4k2006-2008.pdf - Adobe Acrobat Pro DC.png

Aracınız
Civic FD6 2009
Sorun değil Memeleri sağlam sıkıntı yok. Dur bakalım sigortasını bi bulayım olmadı en son çare motoru arızalanmıştır. Teşekkür ederim

Aracınız
Civic FD6 2009
Sorun çözüldü. Motora elektrik geliyor ama motor çalışmıyordu. motor arızalıydı. Yan Sanayi motor aldım çalıştı. Bu sefer de eski yi deneyim dedim akü ile o da çalıştı yedek kalsın madem

Geri