Fd6 ya Aux girişi yapdım

@karaca61 Hocam bende sorun hala aynı yankılı boğuk .sen direksiyon kumandası iptal olmaması için turuncu ve k.rengi kablolarini aux giriş soketine aynen taktinmi yoksa direksiyon kumanda iptal mi sende?

Aracınız
@karaca61 Hocam bende sorun hala aynı yankılı boğuk .sen direksiyon kumandası iptal olmaması için turuncu ve k.rengi kablolarini aux giriş soketine aynen taktinmi yoksa direksiyon kumanda iptal mi sende?
Benim civic dream olduğu için direksiyonda kumamda yok ben ali expressden aldığım soketli aux kabloyu direk sokete takdım . Sen farklı bir işlemmi yapdın acaba kabloları sen bağlamadın değilmi sokete . Bu işlerde orjinal gibi olmazsa ek vb şey yapılırsa ses kalitesi düşüyor . Çok etkisi oluyor bilgin olsun.

Aracınız
Anlattığı uygulama doğru . Şöyle söylim bu işlemleri yaparken kablonun soketin yuvasına iyi oturduğundan ve oynamadığından emin ol. Aux değil bütün ses kabloları ince olduğu için arada yaşanacak tüm oynamalar sana kalitesiz ses cıkışı olarak dönüyor.
@karaca61 bu linkteki işlemi yaptım uğultulu ve kısık geliyor

kumanda sorunsuz çalışıyor oturmasa çalışmaz sanırım yarın tekrar söküp bakacağım @karaca61

@karaca61 sorun erkek dişte hocam kumanda kablosunda sıkıntı yok ?? sen link verirmisin aliexpres ondan alayim

Yeni-dönüştürücü-adaptörü-USB-2-0-kadın-için-3-5mm-erkek-font-b-AUX-b-font.jpg_300x300q75.jpg bu aux ta çalışır mı acaba deneyen var mi

Geri