FD7 jant konusunda yardım

Aracınız
Herkese merhaba. Aracı aldığımızda üzerinde aşağıdaki jant vardı. Fakat ince yanağından ve replika ise daha ağır olabileceğinden dolayı jantları orjinale çevirmek istiyorum. şu an yanak 45 olması lazım. 55 yapınca çok şey değişir mi? yol sesi ve konforu biraz olsun iyileşir gibi geldi ama sizce değer mi? Şu anki jantın avantajı sadece görüntü. Sizce değiştirmeli miyim? bir de değiştireceksem şu anki jantın ederi sizce nedir?
Şu anki:

Aracınız
17 gibi gozukuyor jantlar replika yazmışsınız.Ustune biraz da yıpranmış olmasından ötürü 500 lira kusuratlarinda değişir diye tahmin ediyorum.Yanakları 55 alırsanız görüntü acısından haz alamabilirsiniz fakat çukurlara düştüğünüz de daha yumuşak hissedersiniz.Yol sesine pek etki etmez

Sent from my iPhone using Tapatalk

yau

0
Bence jant aracin görselini bozmuş, fotoyu ilk paylastiginizda yorum yapmamistim ama simdi yazayim dedim, tabi göreceli bir konu ben bu sebeble degisirirdim jantlari.
Yol gürültüsü için lastik markasini bilgilerini paylaşır mısınız , fabrikanin taktiği lastikleride gürültülü baya, forumda bununla ilgili konular var, farkli lastiklerle memnun kalanlar da var jantta orjinale dönerseniz lastik gürültüsü farki için yorumlarinizi okuruz ..

Aracınız
Tam ebatları aklımda değil açıkçası. Sadece orjinale göre daha geniş tabanlı ve yanakları küçük. inç olarak 17 olması lazım. Görüntüsü bana göre hoş ama sonuçta aracı dedem ve dayım da kullanıyor o yüzden konfor biraz daha önemli. Kesin olarak replikadır da diyemiyorum. Satan kişi de bilmiyor ve bilgi de vermedi zaten. Görüntüsü orjinale geçince çok da önemli değil. şu an bile leylek gibi duruyor araç yay olmadığı için. yani bu hali de hoş değil açıkçası :D

Geri