Fe 1 Eco elegance anahtarsız giris

Ad Soyad
Erdinç tas
Aracınız
Civic FE1 2021
2021 model Civic fe1 Eco elegance kasa kullanicisiyim.bu modele anahtarsız giriş yaptırma şansım var mı.? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim

Aracınız
Civic FC5 2018
Şöyle ürünler var ama, kesin garantiyi bozar.

Bende 2018 eco excutive den 2022 eco elegance geçtim ve bu özelliği aradım şahsen.

Bide bagajda açma düğmesi olmaması da çok saçma olmuş.

Aracınız
Civic FC5 2018
Bende bu konunun takipçisiyim. Hondaya özgü olmayan ürünler var internette ancak garantiyi bozuyordur bu ürünler. ExcutivePlus taki özelliği elegance pakete sonradan ekeletemiyor muyuz acaba. Multimedya ekran için de geçerli sorularım.
Teşekkürler

Ad Soyad
Umt ygt
Aracınız
Civic FE1 2021
Bazı durumlardan ötürü, Eco elegance almak zorunda kaldım , fakat bu kadar saçma eksikler kabul edilemez, nasıl bagaj açma tuşu koymazsın, nasıl anahtarsız çalıştırma olurda anahtarsız giriş olmaz, hele multimedya ekranı arasında 20 sene fark var, gerçekten üzücü, konuların takipçisiyim, multimedya ekranı alternatifleri ve diğer sorunların çözümü için oem ürünler bulursanız lütfen paylaşın..

Aracınız
Civic FC5 2018
Serviste çözüm sunmuyorlar malesef. Bakalım şimdilik garanti bozulması diye bi şey yapmıyorum.

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
Bazı durumlardan ötürü, Eco elegance almak zorunda kaldım , fakat bu kadar saçma eksikler kabul edilemez, nasıl bagaj açma tuşu koymazsın, nasıl anahtarsız çalıştırma olurda anahtarsız giriş olmaz, hele multimedya ekranı arasında 20 sene fark var, gerçekten üzücü, konuların takipçisiyim, multimedya ekranı alternatifleri ve diğer sorunların çözümü için oem ürünler bulursanız lütfen paylaşın..

hocam araçta anahtarsız çalıştırmada, bagaj açma butonuda mevcut zaten siz neyi kastediyorsunuz? bu sebebten ötürü eco elegance aldım demişsiniz ve açıkcası ondaki donanımı bilmiyorum ama bende executive plus var gayetde anahtarsız çalıştırma,bagaj açma butonuda (içeriden) mevcut.

tek olmayını ve bencede eleştrilecek bir konu anahtarsız girişinin bulunmamasıki oda tam %100 eksik denilemez aracı yine anahtar ile açmıyorsunuzda elinizi kapı koluna sarıyorsunuz (anahtarsız diyorum bakın) kendiliğinden açılıyor.

özetle olmadığını saydığınız 3 kalemin 2.5i var :)

Ad Soyad
Timur.S
Aracınız
Civic FE1 2021
şimdi yeni fark ettim konu başlığı eco elegancemış, beyler allah aşkına hangi aracın orta paketinde eksiklikler yokki (full donanıma kıyasla) yani benim kullandığım diğer marka model araçlarında full olanında bunlar mevcutken orta donanımında eksikti gayet normal.

Geri