Fe1 Emniyet Kemeri Geri Sarmıyor

Ad Soyad
Abdurrahman kurt
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba arkadaşlar. Aracın hem sürücü hem yolcu emniyet kemerleri olması gerektiği gibi geri sarmıyor, henüz 6000 km deki bir araçta böylesi bir sorun yaşamak çok anlamsız. Sizde de böyle bir sorun var mı ?

Merhaba arkadaşlar. Aracın hem sürücü hem yolcu emniyet kemerleri olması gerektiği gibi geri sarmıyor, henüz 6000 km deki bir araçta böylesi bir sorun yaşamak çok anlamsız. Sizde de böyle bir sorun var mı ?

O bendede varda bunu takip ettim ve tokanın koltukla B sütunu arasında bir yerlere takıldığını farkettim ondan düzgün sarmıyor bazende toka b sütunundaki kemerin girdiği yuvanın ağzına takılıyor . Kemeri bedeninizden çıkarttıktan sonra kemeri biraz aşağı indirip öyle bırakın. Bence bu tat kaçırıcı bir aksaklık değil

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
isa satar
Aracınız
Civic FE1 2021
yolcu tarafında hanım resmen fırlatır gibi çıkarıp gidiyor, onun tarafı neredeyse hiç sarmıyor o yüzden hadi onu anlıyorum da ben oldukça üsturuplu bırakıyorum kemeri, buna rağmen yavaş sarıyor. bence bu bir sorun. yepyeni araba jjjjt diye hızlıca sarması gerek. kafaya takarsanız büyük sorun, takmazsanız değil.

Ad Soyad
Emre GÜMÜŞ
Aracınız
Civic FE1 2021
bence kış ayından dolayı olan bir sorun cünkü arabanın içi ısınınca normal çekmeye başladı. bende de oldu bu sorun bugün. araba yeni olduğu için hemen hemen herkesin bu araba ile ilk kışı o yüzden bakalım daha neler çıkıcak

Ad Soyad
Gökhan ÖZDEMİR
Aracınız
Civic FE1 2021
Daha kendi kendisini geri saramayan bir kemer mekanizması var araçlarımızda bu kemere nereye nasıl gideceğini biz göstereceksek kaza anında ne zaman aktif gergi sistemini devreye sokacağınıda söyleyelim. Sıcak hava ile soğuk hava ile alakası yok. Daha önce ki araçlarımda yaz kış patır patır geri sarıyordu. Bariz bir sıkıntı var ama ne olduğu şuan bilinmiyor.

Ad Soyad
Emre GÜMÜŞ
Aracınız
Civic FE1 2021
bakalım daha başka şeyler çıkmaz inşallah şu an bunlar cozülebilir fazla büyük olmayan problemler. Direksiyon sorununu halletseler yeter...

Ad Soyad
Ed de
Aracınız
Civic FE1 2021
Merhaba, serviste benzer sorun yaşadığımı bazen takılma olduğunu ilettim, ilgili arkadaş kemer üzerinde oluşan kir vs birikiminin buna neden olduğunu ve silikon sprey yerine temizlemeyi önerdi gerçekten kemeri komple çekip dokununca yüzeydeki fark belli fakat eski araçlarda böyle bir hassasiyet yoktu

Aracınız
Civic FC5 2018
Evet aynı sorunu bende yaşıyorum. Bakım zamanı geldiğinde söyleyeceğim. Resmen kemeri elimle iceri itiyorum.

Arkadaşlar ,Aynı sorunu bugün yaşadım, 2022 aracım . Can sıkıcı , geçici olarak pril ile sildim hızlı bir şekilde toplamaya başladı . Servise gitsek mekanizma mı değişiyor yoksa silikon sprey sıkıp gönderiyorlar mı? Başına gelen ve çözüm bulan var mı acaba?

Geri