fe1 kalkışta alttan ses geliyor.

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
dostlar merhaba
fe1 5000 km aracım kalkışta genelllikle 20 km hıza çıkınca sol alttan tahminen geldiğini düşündüğüm bi ses alıyprum?
daha önce yaşayan var mı?
ne önerirsiniz?
egzoz boşta sallanınca çıkan sese benziyor. ve 20 km geçince duyulmuyor.

Çözüm
arkadaşlar, kışlıkları değiştirdim, araçtaki sesler baya azaldı.(usta haklıymış:)) 17 km ve 30 km de olan sesler gitti. çok garip ama iki gündür sürüyorum ses yok. özellikle o hızlarda deniyorum kayboldu şu an iyi. laufenn aldım bu arada. şimdilik sorun yok. metalik bir sese benziyordu ama kayboldu.
Ad Soyad
mustafa kerim kandil
Aracınız
Civic FE1 2022
Aynı sorun bende de mevcut. 2 gün önce fe1 ses sorunu diye burda konu açmıştım.Genelde 30a kadar olan hızlarda rölantide giderken gaza basınca tak-lak şeklinde sol taraftan derinden bir ses geliyor. Bakıma götürdüğümde Ayışığı honda çözemedi bugün sanayide alt takım vidalarını sıktırdım yine devam ediyor. Müsait olunca tekrar servise gideceğim artık. Çözebilirseniz yazarsanız sevinirim

Ad Soyad
fatih atay
Aracınız
Civic FE1 2021
servise gittim dostlar altta motor koruma üzerinde çakıl taşları vardı onlar temizlendi yalnız sorun tam anlamıyla çözülmedi:(:(: tekrar gideceğim çözüm bulabilen var ise yazarsa sevinirim

Ad Soyad
mustafa kerim kandil
Aracınız
Civic FE1 2022
servise gittim dostlar altta motor koruma üzerinde çakıl taşları vardı onlar temizlendi yalnız sorun tam anlamıyla çözülmedi:(:(: tekrar gideceğim çözüm bulabilen var ise yazarsa sevinirim
ben de honda mutluhana götürdüm. araç 1.5 gün kaldı. her şeye baktık bi kaç yere izolasyon yaptık dediler. şimdilik ses yok dediler. fakat benim de düşük hızlardaki vurma sesi devam ediyor. hatta motor soğukken 0-10 km hızlarda sol taraftan baya bir trim ve titreme oluyor. çıldıracam. honda türkiyeyi mi yazsak bilemiyorum. 2 defa servise gittim çözülmüyor.

Ad Soyad
mustafa kerim kandil
Aracınız
Civic FE1 2022
dostlar sorun artarak devam ediyor.
videosunu çektim siteye nasıl yüklerim?
Ben honda türkiyeyi aradım. Süreci anlattım. Tekrar servise çağırdılar. Müsait olunca tekrar gideceğim ama harcadığım vakite üzülüyorum.Bende aynı bölgeden 0-10 km hızlarda trim titreme de geliyor. Siz hangi ilde servise götürdünüz

Geri