Fe1 sorunları bitmiyor

Ad Soyad
Kerem Paşaoğlu
Aracınız
Civic FE1 2021
Arkadaşlar merhaba. Frene bastığımda, çukura girdiğimde ve direksiyonu sağa sola cevirdigimde lukur lukur ses geliyor. ( Direksiyon kutusu değil onu biliyorum)

Bozuk zeminde ilerledigimde orta konsoldan bilye sesi gibi ses geliyor. Araba zangir zangir titriyor.

Frene bastıktan sonra ayağımı cektigimde harrrç diye ses geliyor.

Araçla seyir halinde ilerlerken gazdan ayağımı cektigimde araç deprem olurcasina silkeliyor.
Ve bu araç daha 2100 km'de.

Ad Soyad
Kerem Paşaoğlu
Aracınız
Civic FE1 2021
Ad Soyad
Özcan Ateş
Aracınız
Civic FE1 2022
Arkadaslar arabayı oldurmenin manasi yok, sportage kuga 3008 egea cross corolla hepsini gezdim.
Corolla haric sorunsuz olani yok sizi deli edebilir bineceginiz arabalar.
Corollayi da alirsaniz omrunuze 10 yil ekleniyor boyle sıkıcı dinamiklere sahip bir araba ben ömrü hayatımda görmedim.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaslar arabayı oldurmenin manasi yok, sportage kuga 3008 egea cross corolla hepsini gezdim.
Corolla haric sorunsuz olani yok sizi deli edebilir bineceginiz arabalar.
Corollayi da alirsaniz omrunuze 10 yil ekleniyor boyle sıkıcı dinamiklere sahip bir araba ben ömrü hayatımda görmedim.
Gerçekten fe1 sıkıntılı özellikle fc5 lere göre ve Honda Türkiye herşeye kullanıcı hatası diyip duruyor fc5 lere bile böyle diyen bir firma fe1 lerin hangisinin arkasında dursun

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ad Soyad
Kerem Paşaoğlu
Aracınız
Civic FE1 2021
Gerçekten fe1 sıkıntılı özellikle fc5 lere göre ve Honda Türkiye herşeye kullanıcı hatası diyip duruyor fc5 lere bile böyle diyen bir firma fe1 lerin hangisinin arkasında dursun

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Fc5 lerin yanında fe1 çok sorunsuz. Fc5 tam arıza makinasiydi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Fb7, fc5 ve en son fe1 hem eco hem benzinli versiyonlarını kullanmış biri olarak kıyas yapacak olursam aralarında en sorunsuzu fe1 kasa idi. Yaşanılan sorunlar dişe dokunur sorun muydu tartışılır tabi ki. Ama ne zaman yeni kasa çıksa hep en sorunlu kasa yeni kasa olurdu, çünkü beklenti yüksekti, eski kasanın sorunları ya unutuldu ya makyajla çözüldü. Fc5 kasa ile ilgili seslerini duyurabilmek için insanlar büyük mitinglere varan buluşmalar yaptılar. Ama araç yine de çok sattı. Ben aracımı sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ama markanın arkasında duracak değilim. Tüketici hakları sonuna kadar kullanılmalıdır ve varsa bir sorun yetkili satıcı veya hondanın kendisi aracının arkasında durmalıdır derim.

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri