Fenni Muayene

İyi akşamlar
2018 model Eco executive arabamın Ağustos ayında fenni muayenesi doluyor. Yakında muayeneyi yaptıran arkadaşlardan bilgi alabilir miyim?
Neler istiyorlar.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Kredi kartına fark alan mahalle bakkalı bile kalmamışken şunların yaptığına bak. Devlet zoruyla tokatçılık yapıyorlar. O kadar tepkiye rağmen fiyat düzenlemesine gidilmedi, düzenleme diye kredi kartı ile ödeme getirdiler, bunda da kendilerine yeni bir musluk açtılar. Şimdi bu vatandaşa iyilik mi oldu?

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Yakın zamanda Ruhsata LPG işletmek için muayeneye giren var mı? Randevuyu genel mi, tadilat mı aldınız?

Ad Soyad
sef gngr
Aracınız
Civic FC5 2019
Tadilat şeklinde randevu alıyorsunuz. Gittiğinizde gişede yine lpg isleteceginizi belirtmeniz yeterli oluyor . Farklı bir şey yok. Muayeneden sonra verilen evraklarla beraber noterde ruhsata işletmeniz gerekiyor .
Yakın zamanda Ruhsata LPG işletmek için muayeneye giren var mı? Randevuyu genel mi, tadilat mı aldınız?

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Tadilat şeklinde randevu alıyorsunuz. Gittiğinizde gişede yine lpg isleteceginizi belirtmeniz yeterli oluyor . Farklı bir şey yok. Muayeneden sonra verilen evraklarla beraber noterde ruhsata işletmeniz gerekiyor .

SM-N975F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Genel muayene tarihi de geldi benim arabanın, tadilat randevusu alıp ikisini aynı anda yaptıracağım diye anladım. Teşekürler..

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Fabrikasyon lastik, arka e stil stop önlerde ok led sis yanları var halde aşağıdaki hafif kusurlarla geçtim hocam.
Değerli bilgiler için teşekkür ederim. Ben de salı günü muayeneye gideceğim de, kısa uzun farlar fabrikasyon değil, xeon takılmış. Sorun yaratır mı muayenede?

Ad Soyad
Enes Ekinci
Aracınız
Civic FC5 2017
Bu konuyu benzer sorular ile okumaya gelecek arkadaşlara bilgilendirme olsun diye yazayım. Ön tampon siste ok design led, arka tamponda e dizayn led, kısa farlarda led ile muayeneden hafif kusurlu olarak geçebildim.

Geri