Fiberglas spoiler

Aracınız
Civic FC5 2019
merhabalar arkadaşlar araca spoıler almayı dusunuyorum ınternette arastırırken 120 lıraya fıberglass boyalı spoıler buldum acıkcası fıyat da uygun geldı abs yada fıberglass spoıler de farkeder mı abs daha yumusak oldugundan dolayı body kıtlerde abs daha ıyı ama spoıler de farkeder mı acıkcası almayı dusunuyorum fıyat uygun geldı bana ne dersınız

Aracınız
[MENTION=3368]karabey007[/MENTION] 120 olduguna emin misiniz ? 1200 tl olabilir cunku. 120 tl ise direk alin derim.:)

Link paylasirsaniz daha iyi yorum yapabilir herkes ben spoiler da malzeme farkermez diye dusunuyorum kaliptan duzgun ciktiktan sonra

Sent from my iPad using Tapatalk

hangi model spoiler sizin baktığınız? Bende spoiler alacağım. Fiyat uygun görünüyor. [MENTION=708]ondersalih[/MENTION] e katılıyorum. [MENTION=3368]karabey007[/MENTION]

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Spoiler de abs fiber fark etmez ürün hoşunuza gittiyse alınabilir, boyalı fiyatı iyi :eek:k:

Aracınız
Fiyat bakımından alınabilirlik iyi lakin piyasa şartlarını da göz önünde bulundurursak "kalitesiz" bir şey de çıkabilir. En azından boyası kalitesiz olabilir.

Sonuç olarak , parayı yakıp sipariş etmek lazım bir adet , görmek denemek adına...
[MENTION=3368]karabey007[/MENTION] alırsan mutlaka ayrıntılı bilgi ver :) Bol fotoğraflı olsun :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Fiyat bakımından alınabilirlik iyi lakin piyasa şartlarını da göz önünde bulundurursak "kalitesiz" bir şey de çıkabilir. En azından boyası kalitesiz olabilir.

Sonuç olarak , parayı yakıp sipariş etmek lazım bir adet , görmek denemek adına...
[MENTION=3368]karabey007[/MENTION] alırsan mutlaka ayrıntılı bilgi ver :) Bol fotoğraflı olsun :)
dedıgın gıbı rısler varsa degmez aracın boya koduna gore boyanacak olması vs gıbı seyler acıkcası ınsanı nıyetlendırıyor ama aldıktan sonra da hosa gıden bırsye olmazsa o zamn sıkıntı acıkcası kararsızım

Geri