Filtre

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaşlar merhaba ? Daha önce açıldı mı bilmiyorum araştırdım ama istediğim cevaba ulaşamadım. Aracımın hava ve polen filtresini kendim değiştirmek istedim. Yedek parçacılardan 2019 model için olanı bulamadım. IX diye bir seçenek honda dokuz mu oluyor? Fc5 honda kaç oluyor? Bu konuda yol gösterebilir misiniz. Bir alt kasanın hava ve polen filtresi Fc5'e uyar mı?

gunesec

Özel Üye
Arkadaşlar merhaba ? Daha önce açıldı mı bilmiyorum araştırdım ama istediğim cevaba ulaşamadım. Aracımın hava ve polen filtresini kendim değiştirmek istedim. Yedek parçacılardan 2019 model için olanı bulamadım. IX diye bir seçenek honda dokuz mu oluyor? Fc5 honda kaç oluyor? Bu konuda yol gösterebilir misiniz. Bir alt kasanın hava ve polen filtresi Fc5'e uyar mı?
Parçacıdan şase nosuna göre alırsanız daha garanti olur. İnternette mi sipariş vereceksiniz?

Aracınız
Civic FC5 2019
Evet internet sipariş edeceğim. Şase numarasına göre filtre marketimden sorgulama yaptım ellerinde yokmuş. Ama şu resimdeki parçalar uyar gibi geldi açıkcasıScreenshot_20200918-190021_Gmail.jpg

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar merhaba Daha önce açıldı mı bilmiyorum araştırdım ama istediğim cevaba ulaşamadım. Aracımın hava ve polen filtresini kendim değiştirmek istedim. Yedek parçacılardan 2019 model için olanı bulamadım. IX diye bir seçenek honda dokuz mu oluyor? Fc5 honda kaç oluyor? Bu konuda yol gösterebilir misiniz. Bir alt kasanın hava ve polen filtresi Fc5'e uyar mı?
Sizin araç son kasa 10. Nesil diye geçer. 9. Nesil Fb7 oluyor. Deneme yanılma yöntemi ile almayın tam teyit etsinler ona göre alın. images (1).jpeg

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Geri