Fiyat nasıl arkadaşlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız

aracımı ilana koydum yeni kasa FK7 almak istiyorum; ama piyasa da allak bullak; 186 dan koydum baya bir arayan mesaj atan ve 185 e okey diyen çıkınca biraz fiyata zam yaptım; zaten satıp satmamakta kararsızım ama belirlediğim fiyat piyasanın altında mı? normal mi_? emin olamadım..
sizlerin düşüncesi nedir?
yoksa bu karambolde hiç araç-alıp satmadan piyasanın oturmasını mı beklemeliyim ?

Aracınız
Aracınızı bulun öyle satın derim fiyat konusunda bilgim yok pek takip etmiyorum artık

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
niyetim öyle yapmak; yoksa zaten 2 çocuk eşim çalışıyor; 2 gün bile arabasız kalma lüksümüz yok... eşim başımın etini yer...aslında amacım yaza doğru bu değişimi yapmaktı ama ; piyasanın gidişatı ve döviz gözümü korkuttu..

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010

aracımı ilana koydum yeni kasa FK7 almak istiyorum; ama piyasa da allak bullak; 186 dan koydum baya bir arayan mesaj atan ve 185 e okey diyen çıkınca biraz fiyata zam yaptım; zaten satıp satmamakta kararsızım ama belirlediğim fiyat piyasanın altında mı? normal mi_? emin olamadım..
sizlerin düşüncesi nedir?
yoksa bu karambolde hiç araç-alıp satmadan piyasanın oturmasını mı beklemeliyim ?
Fiyatınız bence gayet makul hocam, 200ü de zorlayabilirsiniz ama burada esas önemli husus geçmeyi planladığınız aracı bulmanız, yoksa bir anda elinizdeki nakitle araçsızda kalabilirsiniz. Bence aracınızın km.sinin düşük ve otomatik olması size büyük bir artı, bu sayede her koşulda iyi kötü mutlaka soranı olacaktır düşüncesindeyim.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Bu piyasada her şey olabilir.Bizim hatasız boyasiz 2015 sunroof lu otomatik 45000 deki araca bayi 175 verdi.galeri 200 verdi.225- 235 ederi var.Buna göre değerlendirebilirsiniz.200 u zorlayın duruma göre pazarlik yaparsınız.Hayirli satışlar

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
2 ay önce 2012 hatasız 115 bidenki beyaz fb7 elegansı 180 den verip hatasız 45 binde 2017 fc5 exetuve beyaz aldık 230 a. valla ne halde bu piyasa anlamak gerçekten cok zor. bugun sattıgınızı yarın aynı paraya alamıyorsunuz. yeni alacagınız aracınızı garantilemeden aracınızı satmayın yoksa açıkta kalırsınız hayırlı satıslar

Aracınız
2 ay önce 2012 hatasız 115 bidenki beyaz fb7 elegansı 180 den verip hatasız 45 binde 2017 fc5 exetuve beyaz aldık 230 a. valla ne halde bu piyasa anlamak gerçekten cok zor. bugun sattıgınızı yarın aynı paraya alamıyorsunuz. yeni alacagınız aracınızı garantilemeden aracınızı satmayın yoksa açıkta kalırsınız hayırlı satıslar
kesinlikle doğru söylüyorsunuz; hatta kullanıcıdan değil de kurumsal bir bayiden falan araç denk getirebilsem; o şekilde almak en doğrusu ; yoksa şu piyasada adam notere giderken bile 10 bin daha üzerine istiyorum diyebilir... şu piyasada nakit ile kalmak en kötüsü; eskiden nakit kral denirdi şimdiişler terse döndü...bakalım Allah sonumuzu hayretsin...

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Ben zamanında aracimi bir arkadaşıma sattım,aynı noterde 15 dakika sonra Hondanin satışını aldım.Yoksa arabasiz kaldimmi,sıkıntı stres yaşamak vardı.Ben araç alirken kafamda,aradaki rakam korunduğu sürece bir problem yok.Yoksa vay halimize

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
kesinlikle doğru söylüyorsunuz; hatta kullanıcıdan değil de kurumsal bir bayiden falan araç denk getirebilsem; o şekilde almak en doğrusu ; yoksa şu piyasada adam notere giderken bile 10 bin daha üzerine istiyorum diyebilir... şu piyasada nakit ile kalmak en kötüsü; eskiden nakit kral denirdi şimdiişler terse döndü...bakalım Allah sonumuzu hayretsin...
Hocam nakit aslında her zaman kraldır ama TL değil, şu anda sıfır otomobil azlığından dolayı bayi-galerici-al/satçı topluca karaborsa piyasası oluşturdu. Elinde memnun olduğu aracı olan birçok kişide tam tersine durumu olmasına rağmen dolar-altın daha da yükselir niyeti ile araç piyasasına girmiyor, devlette buna bir tedbir almayınca bu şekilde sıkıntı devam ediyor. İşin kötüsü gerçekten araç ihtiyacı olan birçok kişi için iyi bir otomobile erişmek cidden zor hal aldı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri