Civic FK7 FK7 Balata Marka Tavsiyesi

Ad Soyad
Onur T.
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
bende fk7 yi aldıgımda arkalar bitikti cok arastırdım en son gittim orjinalini aldım. balatada orjinalden şaşmayı biraz pahalı ama bence hakkını veriyor kesinlikle

20230224_090930.jpg

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Orijinali en iyisi iki defa değiştirdim arada başka denemem oldu hataydı fk7 biraz parça seçiyor seviyor kendi orijinal parçalarını :)

Ad Soyad
KRVN
Aracınız
Civic FK7 HB 2020
Orijinali en iyisi iki defa değiştirdim arada başka denemem oldu hataydı fk7 biraz parça seçiyor seviyor kendi orijinal parçalarını :)
Orjinalden ziyade Ate marka ve performans olarak kaliteli, ancak cidden ömrü kısa sanıyorum benimde erken bitti. ben takım olarak delphi aldım. heralde yaklasık 2 bın km fılan oldu. herhangı bır sıkıntısı yok su anda otme ya da tutmadan yana.
bıtırene kadar takıbe devam tabıkı bakalım bır sonrakı set zamanı karar verırken goz onunde bulundururum.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Orjinalden ziyade Ate marka ve performans olarak kaliteli, ancak cidden ömrü kısa sanıyorum benimde erken bitti. ben takım olarak delphi aldım. heralde yaklasık 2 bın km fılan oldu. herhangı bır sıkıntısı yok su anda otme ya da tutmadan yana.
bıtırene kadar takıbe devam tabıkı bakalım bır sonrakı set zamanı karar verırken goz onunde bulundururum.
Kullanıma göre değişen şeyler tabiki balata mevzu ben 70 binde değiştim sıfır aldıktan sonra ate olarak memnunum.

Geri