FK7 den FE ye geçen var mı ?

Aracınız
Civic FC5 2020
FK7 SAHİBİYİM SUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ NEREYE GİTSEM ARAÇ DİKKAT ÇEKİYOR İŞ YERİMDE COK SAYIDA İNSAN ÇALIŞMAKTA BAZEN HİÇ TANIMADIĞIM BİRİSİ HOCAM SİZİN ARABADA COK İYİ DİYEBİLİYOR 15 GÜN BOYUNCA 1.6 2021 FC5 ELEGANCE SEDAN SÜRDÜM MALESEF MOTOR CANSIZ VİRAJ PERFORMANSI BENİM ARAÇLA KIYASLA KÖTÜYDÜ.
FAKAT FE KASA DA EĞER ŞANZIMAN GUNCELLENDİYSE VE 9 İLERİ OLDUYSA KESİNLİKLE FE KASA ALMAK İSTERDİM CUNKU BİZİM ARAÇLARDAKİ 6 İLERİ YETMİYOR YAKIT OLARAK DA ÜZÜYOR BUNUN DIŞINDA ARACIMDA BEĞENMEDİĞİM BİR BAŞKA HUSUS ARABANIN KAPORTA SACI COK İNCE ARABANA BİR ŞAHİNCİ OLURDA ÇARPARSA BENİM GİBİ KAPIN DEĞİŞMEK ZORUNDA KALIYOR ŞAHİNCİ İSE YÜRÜYÜP YOLUNA DEVAM EDİYOR İŞTE O ZAMAN HONDA SAHİBİ OLARAK BİR ŞAHİN KADAR OLAMADI BU ARABA DİYORSUN...

Civic Turbo
Yeni kasada cvt farklı ama aşırı bir fark değil sadece 240 nm ye dayaklı olacak kadar ayrıca sizinkide 7 ileri yenisi de 7 ileri LPG li 125 beygirlik motor atmosferik sizinkisi turbo mantıklı kıyas değil Jetta 1.6 atmosferik 100 beygir araca göre baya iyi gidiyor ama 1.5 TSI 150 beygir passata göre gitmez fk7 lerde adaptiv süspansiyon var olmasa bile gene süspansiyon ve araç dinamikleri farklı sedanlara göre o yüzden daha iyi bir viraj performansı alırsınız lastiklerde farklı sedan ile hactback aynı görünselerde farklı amaçlar için üretilen araçlar

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri