Flanş takmak.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Balansla flanşın nasıl bağlantısını kurdunuz :) balans tekerle alakalı bir durum. Flanş da şöyle bir şey, -yurtdışında spacer diye geçiyor- jantın oturduğu saplamaların çıktığı bir göbek zaten var bizim araçlarda. Siz oraya jantı takıyorsunuz. Flanşta ise şöyle bir durum oluyor. Araçtaki saplamalara flanş takıyorsunuz, flanştan çıkan saplamalara da jantı takıyorsunuz. Yani zaten araçta halihazırda bulunan göbekle jant arasına flanş giriyor ve biraz aralıyor. Tekerler bir miktar daha dışa çıkınca yol tutuşunu ciddi oranda artırıyor. Fakat sürtme olabilir o yüzden flanş hesaplaması yaptırırken ölçtürün.

Bilmiyorum demiştim. Bağlantıyı da bilmedigimden kurdum. Bilgilendirme için teşekkür ederim.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herkese merhaba konu hortlatmacınız burak geldi:)

Aracıma jant beğendim lakin namıssız bijonlar tutmiyi:)

Ne ederim ne ederim derken bu uygulamayı buldum kullanan bilen yardimci olabilecek abilerim ablalarım ben bu işin zararını görür müyüm?
Aracı alalı 1 sene oldu Fethiyede ikamet ediyorum şuana kadar gittiğim en uzak yer Muğla, kendim istanbulda ikamet ediyorum şuanlık araçta evde yatıyor, pederde insignia var dizel uzak yola onunla çıkıyoruz.
Bende araçta piyasayken azcık kendini gostersin istedim, ama bu iş bana zarar ettirir mi kisacası onerilerinize ve yardımlarınıza ihtiyacım var.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri