Civic ES7 FM transmitter hakkinda

Aracınız
Civic ES7 2003
Selamün aleyküm arkadaşlar. Bizim aracta cd çalar var o da mp3 okumuyor sadece track okuyor. USB aux giriş te yok. Fm transmitter kullanan oldu mu ses kalitesi falan nasıl cızırtı yapıyor mu marka tavsiye edebilir misiniz ya da başka çözüm yolu öneriniz var mı
Teşekkürler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Ve aleykümselam
Orjinalinde kasetçalar var. Onun ile pek uğraşmayın derim. 7 inçlik bir multimedya daha çok işinize yarar.

gunesec

Özel Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar. Bizim aracta cd çalar var o da mp3 okumuyor sadece track okuyor. USB aux giriş te yok. Fm transmitter kullanan oldu mu ses kalitesi falan nasıl cızırtı yapıyor mu marka tavsiye edebilir misiniz ya da başka çözüm yolu öneriniz var mı
Teşekkürler
Hocam oto elektronikçilerde USB giriş takılıyor orijinal teyplere. Bir sorun, ben çok kişide gördüm. Hatta kasetçalarlı teybi olan megane 2 ye bile takmışlardı, 3,5 yıl oldu. Şu an muhakkak vardır öyle uygulamalar.

gunesec

Özel Üye
Teşekkürler
Ve hatta uygun olsun derseniz 200,300 civarına ikinci el bir teyp alın, ses kalitesi de inanılmaz artacaktır.

Aracınız
Civic ES7 2003
Cevap ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Şimdilik fiyat performans olarak uygun olanını tercih etmek durumunda kalacağım.

Geri