FOR X X-2016Hc hakkında

Arkadaşlar For X X-2016Hc cihaz aldım taktım video özellik navigasyon iyi ama ön park sensörü sadece ötüyor ekranda görünmüyor geri vitese takarsam görünüyor birde bugün geri vites kamerası da bazen görüntü veriyor bazen vermiyor Honda yazısı ile açılmasını istiyorum onu nasıl yaparım bir türlü olmadı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar For X X-2016Hc cihaz aldım taktım video özellik navigasyon iyi ama ön park sensörü sadece ötüyor ekranda görünmüyor geri vitese takarsam görünüyor birde bugün geri vites kamerası da bazen görüntü veriyor bazen vermiyor Honda yazısı ile açılmasını istiyorum onu nasıl yaparım bir türlü olmadı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

Honda amblemini ayarlamak için fabrika ayarları menüsüne girmeniz gerekiyor, ön park sensörü görüntüsü muhtemelen canbus tan dolayı gelmiyor. Geriye taktığınızda ekranın gelmediği zaman ki ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?

Honda amblemini ayarlamak için fabrika ayarları menüsüne girmeniz gerekiyor, ön park sensörü görüntüsü muhtemelen canbus tan dolayı gelmiyor. Geriye taktığınızda ekranın gelmediği zaman ki ekran görüntüsünü paylaşır mısınız?
Ekranda sadece araba görüntüsü çıkıyor sol tarafta ekranın üzerinde ne varsa o görünüyor yapınca çeker atarim Ayrıca fabrika ayarlarından ayarlıyorum ama o an çıkıyor başka zaman sanki cihaz uyku modunda hemen açılıyor. O canbus dediğiniz sorun nasıl düzelir tşkler.

Açılışta Honda yazısı bir türlü çıkaramadım burdan giriyorum sonra tekrar kayboluyor ayrıca bir türlü türkçe yapamadim...20180807_213613.jpg

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=13005]Senol76[/MENTION] Logo setting ten olmuyor mu?

For X honda civic fc5 Multimedia

For X honda civic fc5 Multimedia

Iyi günler sorunları burda yardımcı olan arkadaşlar sayesinde çözdüm sizden son birşey isteyeceğim ön park sensörü sadece ötüyor ekranda görünmüyor ama geri vitese takarsam görünüyor normal görünüyor bu sorun mu hepsi mi böyle...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Iyi günler sorunları burda yardımcı olan arkadaşlar sayesinde çözdüm sizden son birşey isteyeceğim ön park sensörü sadece ötüyor ekranda görünmüyor ama geri vitese takarsam görünüyor normal görünüyor bu sorun mu hepsi mi böyle...

Son konuyu eski konu ile birleştirdim, yeni konu açmanıza gerek yok.
Sorunuzun cevabı,
Şu an forumda sanırım görüntü alabilen sadece benim henüz çözüm yolunu bulabilen yok, bulan olursa mutlaka paylaşacaktır.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yani görüntü siz nasıl aldınız onu merak ettim görüntü hiçbiri vermiyor mu...?

Ben cihazı Çin den aldım satıcıya özellikle görüntüyü söyledim onlar ayarlayarak yolladı, bende de ufak bir sorun var sadece sağ ve sol köşede ki sensörler devreye girince görüntü geliyor öndeki iki tane sadece ses veriyor.

Geri