forumda bisiklet kullananlar

Aracınız
sevgili forum üyeleri, aranızda bisiklet kullanan, meraklılar varsa burada konuşabiliriz,
elimden gelen yardımı yaparım özellikle de ankara da ikamet ediyorsanız,
bu benim bisikletim
412091_3956128857568_1163953188_o.jpg

Aracınız
Lise yıllarında bmx kullanıyordum.
Kız arkadasım kıskanırdı bisikletimden o derece severdim bisikleti ve her fırsatta sürerim.
Şimdi geri alayım desem kaç yaşına geldin derler bisikletler olmuş 1000-2000 lira arası.
Pişmanım açıkcası bıraktığıma sattığıma :)

Aracınız
Lise yıllarında bmx kullanıyordum.
Kız arkadasım kıskanırdı bisikletimden o derece severdim bisikleti ve her fırsatta sürerim.
Şimdi geri alayım desem kaç yaşına geldin derler bisikletler olmuş 1000-2000 lira arası.
Pişmanım açıkcası bıraktığıma sattığıma :)

bisikleti çocuk oyuncağı gibi görenlere pek anlam veremiyorum doğrusu,
çok tur yaptım zamanında,
bisiklette şöyle birşey var bir tadını aldınız mı bırakamıyorsunuz.
iyi bisikletlerin fiyatları gerçekten yüksek.
ama otomobil gibi değil, parça bozmaz, kilo yapmaz vs. vs.
tabi özel sektörde olunca çok az biner olduk bisiklete.
bir ülkenin bence gelişmişlik seviyesinin en büyük göstergelerinden birisi bisiklet.

Aracınız
Valla bisiklet sürerken inan kıyamet kopsa üstüne sürerim o derece relax mutlu oluyordum.
Geçenlerde arkadasın bisikletini sürdüm takla attım sonuc hastanede bitti.
Ondan sonra iyice korktum.
Dediklerinde de haklısın aslında ama bu gidişle cogu insan bisiklete mecbur kalacak.
Adanada gözle görülür artış var özellikle genç memur kesimi işe bisiklet ile gidiyor.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
2 gün önce bir habere denk geldim. Dünya turuna çıkan fransız bir bisikletliye Marmaris'te araba çarpıyor ve hayatını kaybediyor. Bizim ülkemizde ne yazık ki bisikletli için ne yol var ne de bisikletliye saygı. Üzerlerine sürüyorlar resmen. İnsanlar bu yüzden de pek tercih etmek istemiyorlar açıkçası :)

Aracınız
[MENTION=1388]walkmania[/MENTION] [MENTION=194]Can[/MENTION] ikinizde haklısınız.
bu konunun ucu siyasete gider gibi duruyor :D
ama adanada bazı bisiklet yolları yapıldı, özellikle üniversite yoluna yapıldı. ama üniversiteye bisikletle gitmek dert :D
bir gidiş bir gelişli set köprüsü var ordan sürmek dert, diğer geliş ise otobandan :D o daha bır beter :D
yanı ıkı ucu yağlı değnek :)

Aracınız
Hanımın arkadaşı bisikletler Türkiye turu atmıştı. Hemde cebinde 5 kuruş para olmadan. Resim vs çekiyordu. Simdi kitap yazdı tv programlarına katılıyor.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Geri