Civic FB7 Fren balata önerisi

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Kale önerdiydim öncesinde ama çok toz yapıyor. Mga deneyeceğim Bi sonrakinde bende.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Orijinal balatalardn sonra ilk mga taktırmıştım. Ben memnun kalmamıştım. Ses yapmıştı çok. Kısa sürede değiştirmiştim geri. Ondan sonra takılanların hepsi ses yaptı. Değiştirmiyorum. Artık alıştık:) üstünde valeo var şuan inanılmaz ses ve toz yapıyor.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Orijinal balatalardn sonra ilk mga taktırmıştım. Ben memnun kalmamıştım. Ses yapmıştı çok. Kısa sürede değiştirmiştim geri. Ondan sonra takılanların hepsi ses yaptı. Değiştirmiyorum. Artık alıştık:) üstünde valeo var şuan inanılmaz ses ve toz yapıyor.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Valeo yu ben orjinallerden sonra taktırmıştım öne. Orjinalleri aratmadı hiç. 50bin km gittim bitmedi ama ses yapmaya başladığı için değişmiştim blueprint ile. Blueprint tavsiye ederim.

Balata konusu da biraz muallak herkesin farklı deneyimleri oluyor.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
1 aydan fazladır kale kullanıyorum. Önceki kale balatalari sanayide usta temin etmişti. Ben suankileri internetten kutulu bandrollü aldım. Şuan fren tutuşu çok iyi. Ses yok. Toz da çıkarmıyorlar. Oncekinde jant gri renkten siyaha dönerdi. Şimdi jantta toz veya kirlenme olmuyor.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
İlk 2 ay a yakın bende çok memnundum hocam, sonradan çok toz bırakmaya başladı..
1 aydan fazladır kale kullanıyorum. Önceki kale balatalari sanayide usta temin etmişti. Ben suankileri internetten kutulu bandrollü aldım. Şuan fren tutuşu çok iyi. Ses yok. Toz da çıkarmıyorlar. Oncekinde jant gri renkten siyaha dönerdi. Şimdi jantta toz veya kirlenme olmuyor.

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2014
14.000 km kale balatalar tamamen bitmiş durumda.kale kesinlikle tavsiye etmiyorum.yarın mga marka taktırıcam parçacı önler için 140 TL istedi fiyat nasıl acaba bilenler yazabilir mi?.Bide kale lerin bu kadar erken biteceğini hiç tahmin etmezdim

Geri