Fren problemi acil yardım

Aracınız
Honda CRV
2006 model Honda city aracım var frene ilk bastıgımda boş tutuyor ama az ikinciye fren doluyor frenci usta baktı ana merkez dedi değiştik 500 liraysan ondan değil dedi elimizde kaldı yapamadım ABS beyni dedi onuda gösterdim bunlarda arıza olmaz dediler yapılmasın gereken herşey yaptırdım fren havası fen yağı ana merkez olmadım frenim yine Aynı bilgisi olan başına gelen varsa lütfen cevap versinler herkese iyi günler

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Ayhan5858 Bana da fren merkezi gibi geldi ama değişmiş yazmışsınız, bir de yetkili serviste arıza tespiti yaptırın.

Aracınız
Honda CRV
Arızayı çözdük arkadaşlar ABS beyni ile bitişik olan mekanik kısıma giren 4 tekerden gelen yağ hortumları mekanik kısıma giriyor 2 göz çalışmıyor yani araç ile fren yapınca 4 tekerden ikisi tutmuyor Ankara’ya gönderiyorum yarin yapılıp gelecek bu tür sıkıntısı olan yazsın benim gibi hemen gidip 500 lira verip ana fren merkezi degişmesin hayırlı akşamlar

Aracınız
Civic aracım yok
Arızayı çözdük arkadaşlar ABS beyni ile bitişik olan mekanik kısıma giren 4 tekerden gelen yağ hortumları mekanik kısıma giriyor 2 göz çalışmıyor yani araç ile fren yapınca 4 tekerden ikisi tutmuyor Ankara’ya gönderiyorum yarin yapılıp gelecek bu tür sıkıntısı olan yazsın benim gibi hemen gidip 500 lira verip ana fren merkezi degişmesin hayırlı akşamlar
Merhaba Honda city 2009 elite manuel aracım var aynı sorun bende de var yardımcı olabilir misiniz.

Geri