Fuar yolculuğu başlamış .

Aracınız
gelin tabi :)

Ben bugun gittim. Honda standini hic begenmedim. Acilis gunu, tum medya ve ozel davetliler var, honda standinda bir tane sorumlu yok.Arac ile ilgili kizlara soru soruyorlar. Bagaj nereden acilir bilen yok.Bir yabanci bey, yaninda bir bayan vardi, civic ile ilgileniyorlardi, bagaji acamadilar ben actim, bagaj hacmini kimse bilmiyordu ben soyledim, dizel yok mu dediler, eco civici anlattim. Honda dan maas istiycem :)

Trust

0
Aracınız
Hocam ilk günlerde aksaklık olması normal genel talep ilk günden olmayacağından yetkili kişileri daha sonra sevk ederler en azından bizim fuarlara katılma sistemimiz bu şekilde.
Ama bagajı açmayacak kadarda ileri ye gidilmesi hoş olmamış [MENTION=84]nonickname[/MENTION]

Gezdigim standtlarda, illa bir iki satis temsilcisi vardi. Hondadan bir kisi bile yoktu. Ne olursa olsun aracdan anlayan bir kisi beklerdim orada. Bilemiyorum, belki benim bulundugum saatte de olmayabilirlerdi, ama araci incelemek isteyenlere bagaj bile gosterilemeyeince kotu oluoyr insan. Bir de bu fuar isleri, aylar onceden planlanmaz mi, yani kimler gidecek ne yapacak diye. A ikcasi dogus grubu standi cok daha organize idi. Mazda da oyle

Trust

0
Aracınız
Gezdigim standtlarda, illa bir iki satis temsilcisi vardi. Hondadan bir kisi bile yoktu. Ne olursa olsun aracdan anlayan bir kisi beklerdim orada. Bilemiyorum, belki benim bulundugum saatte de olmayabilirlerdi, ama araci incelemek isteyenlere bagaj bile gosterilemeyeince kotu oluoyr insan. Bir de bu fuar isleri, aylar onceden planlanmaz mi, yani kimler gidecek ne yapacak diye. A ikcasi dogus grubu standi cok daha organize idi. Mazda da oyle
Evet hatta yıl olarak hazırlanılır yani bu fuar bittiğinde concept olarak çıkacak ürünler yeni seneye göre hazırlanır.
Zaten fuarın belirli kuralları yüzünden öncesinde iç hazırlık hemen bitmiş olmuyor. Haliyle bu ilk güne yansımış oluyor.

Aracınız
pazartesi gideyimde öğrenci bileti alayım :)

Geri