Gakko Civic :)

i-vtec

0
Ynt: Gakko Civic :)

Aynen öyle yaşasın Honda Kardeşliği :) :)

Elazığ'dan gönderilmiş :)

[quote author=NoFeaR link=topic=784.msg13841#msg13841 date=1412178532]
Evet forum çoğunluğu FB7ci, FD6 kullanıcı sayımızda gittikçe artıyor, önemli olan hepimizin ortak noktasının civic olması ;)
[/quote]

Misal bende de yeni kasa var ama eski kasa daha cok hosuma gidiyor.

i-vtec

0

Bende fd6 yı çok beğeniyordum hatta fb7 nin özellikle bagaj kapağına gıcık oluyordum ama şimdi gözüme öyle güzel görünüyor ki :)

eray

0

bence efsane olarak nasıl e46 kasa bmw ise bence gene efsane olarak fd6 hatırlanacak diyorum
Şehir efsanesi ağızdan ağıza dolaşır derler ki fd6 kasayı tasarlayan desinatörleri Fb7 kasa çıkartdıktan sonra kovmuşlar... :D
toplarsak Japonlari anlamak kolay degildir. Bazen hic bir sekilde anlam veremezsiniz yaptiklarina. Neyi ispatlamaya calisiyorlar veya hangi akla ve zevke hizmet urunlar tasarimlar yapiyorlar anlamak gercekten cok zor. Bile bile goz gore gore zirvalayip ardindan bir kac sene sonra hatta bir kac ay sonra keskin donusler yapiyorlar. Ayni durumu 1999 da Toyota Markasi Corolla ile yapmisti. Bence de yakinda bu kasa ciddi bir revizyona girer.Yeni Civic'e her ortamda ciddi eleştiri söz konusu.Bu eleştirilerden ders alan Honda'nın bir sonraki kasası bence süper olacak.
Aslinda herkes Honda dan daha agresif daha marjinal daha spor gorunumlu bir kasa bekliyordu. Bu olmayinca ozellikle Civic kullanicilari biraz hayal kirikligina ugradi. Fakat araci bir onceki kasasina gore degilde yeni bir arac olarak degerlendirdiginizde arac hic te fena degil. Sonucta gozlerimiz alıştı ve yadırgamıyoruz diye düşünenlerdenim.
Ancak Fd6 dan sonra cezbedecek bir kasa olursa alacağım bekliyorum çıkana kadar fd6 ya devam ama donanım olarak 10 numara Fb7
selamlar saygılar

i-vtec

0

aynen katılıyorum turbo donanımlı civic gelene kadar en iyi civic fd6 :D :aman:

i-vtec

0

Sağolasın hemşerim :) çirkin honda yoktur, yanlış ellere düşmüş honda vardır :)

Geri