Garanti uzatmak mumkun mu?

okan17

0
Arkadaslar 2015 model civic aracimin garantisini uzatabilir miyim. Bu konuda bilgisi olan var mi?

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

okan17

0
Hocam eninde sonunda garanti bitecek sonucta yiginla para veriyosunuz elinizde bi garanti olmasi lazim ki hesap sorasiniz. Bi ornek vereyim aracimi yeni aldim fabrika cikisli lpg takildiginda lpg benzin gostergeleri icin takilan emulator aparati var onu takmamislar nasil olduysa. Honda servisini aradim hic sorgusuz sualsiz parcayi yolladilar garanti kapsaminda diye. Onun icin gittigi yere kadar garanti gitsin mantigindayim.

HTC Desire 820G PLUS dual sim cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar 2015 model civic aracimin garantisini uzatabilir miyim. Bu konuda bilgisi olan var mi?

Aracınızın normalde 3 yıl garantisi var, sonrasındaki 3 yıl zaten uzatılmış garanti oluyor.

Araçta bir sıkıntı olduğunda kullanıcı hatası diyip sizi geri geçirecekleri için garantinin çok bir esprisi olmayacaktir

HTC Desire 816 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ANGANS

0
Aracınız
Servislerde biraz cazgır olursanız anasını ağlatırsınız etrafın.

Bunun içinde bilinçlenmemiz gerekiyor. Çok kurcalamak gerek çok ilgilenmek gerek. Bilinçli konuşunca geri vites yapıyorlar.

Örnek olarak 2015 civic elegans aracımızda rot problemi oluyordu. Kaç kere gittiysek servise çözemediler. Sonunda bir ayar yaptılar oldu araç ama ben o kadar derin teknik bilgi bilmiyordum bu konualrda. adamlar beni postalamak için yapmışlar ayarı ve lastikler tek bölgeden aşırı yemeğe meyilli olmuş.

Sonra peder teknik derin bilgiyle servise geldi tabi. Ustayla ilk ben konuştum kim diyor onu öyle dedi. Peder seyirvilikten çıkıp birden ben diyorum arkadaş varsa aksini iddia eden gelsin buraya vs. gibilerinden bağırınca mevzu müdüre kadar gitti ve başa çıkamadılar. Sonra servis müdürü el son aman efendim olurmu öyle şeyler buyrun buyrun. Size şunları hediye edelim gibi yağlamaya başladı bizi. sonra Yaşlı bir kurt usta çağırdılar adam bütün diğer ustaları başına topladı aracın fırça çeke çeke, ilkokul öğrencisine anlatırsacına aracı haleltti. araç yarım saate hazır edildi. Teslim edildi.

Geri