Civic FC5 Garantiden Neleri Değiştirdiniz ?

Aracınız
Civic FC5 2018
kLİMA RADYATÖRÜNÜN Önündeki demir paslanmış değirşimi ?

Farlar 5 sene olmadı bugulandı. Garantiden değişir mi ?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
kLİMA RADYATÖRÜNÜN Önündeki demir paslanmış değirşimi ?

Farlar 5 sene olmadı bugulandı. Garantiden değişir mi ?
Araç kaç yıllık? Bakımları nerede ve düzenli yapılıyor mu bunlar etkiler servisin kararını.

Ad Soyad
Erdem Aşık
Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Merhaba arkadaşlar , aracım 2018 Civic Fk7 ,
2024 sonuna kadar garantisi devam ediyor.
60.000 bakımında ;
Hava filtresi hortumunun alttan yırtık olduğunu farkettiler garantiden değişti ( 8500 TL’miş)

Klimayı açınca gaz sesi geliyordu daha önce de gaz eksiltmişti. Klima radyatörü değişecek parça bekleniyor. Gelince arayacaklar.

Klima için gittiğimde ;

Ön iki koltuk mekanizması demirleri paslanmış ve yukarı - aşağı alırken bazen ses geliyor kol boşa düşüyor. Bunu gittiğimde söyleyeceğim.

Ön cam kenarları köşelerinden piano black kısımlarında camın içinde ince ince boya atması gibi hatalar oluştu. Dışardan cam köşelerine bakınca gözüküyor. Bunu gittiğimde söyleyeceğim.

Otomatik vites tuşları D-S-N-P tuşların yazıları silindi. Bunu gittiğimde söyleyeceğim.

Sağ-Sol çamurluk sinyalleri su alıyor.

Köpek balığı antenin içine su giriyor. Yıkadıktan 1 saat sonra bile elimle bastırınca içinden su çıkıyor sürekli o bölge kireç oluyor.

Aracı çalıştırdığımda bilgi ekranında arka koltuk emniyet kemeri takın uyarısı veriyor. Bunun ne olduğunu bilmiyorum soracağım.

Ön farlarda solma var bu garantiye girermi bilmiyorum ama girmezse de serviste ücretli yaptıracağım.

Ayrıca servis yapıyorsa komple pasta - cila - seramik yaptıracağım.

Benim bu güne kadar gördüğüm servise sizde para kazandırırsanız onlarda sizi mağdur etmiyor.

60bin bakımında motor yağı , antifiriz , zf9 şanzıman yağı, ön - arka balata , tüm filtreler , disk tornalama vs yaptırdım. Her sorduklarına yapılsın diyorum. Heralde bazı kişiler sadece motor bakımı yaptırıp diğerlerini dışarda yaptırıyorlar. Beni garanti konusunda hiç üzmediler. Diğer yazdıklarımıda sonuç alınca güncelleyeceğim. Umarım onları da yaparlar.

Herkese kazasız belasız sürüşler dilerim 🙏🏻

Geri