Civic FC5 Garantiden Neleri Değiştirdiniz ?

Aracınız
Civic FC5 2017
arkadaşlar merhabalar.

ben de hiçbir şey değiştirmedim. klima belki bende de değişmesi gerekir, nasıl anlarız? direksiyon renginde açma var garantiden değiştirebilir miyiz? orta kol dayamada boşluk var onu değiştirebilir miyiz? bir de servise bu konuları açtığımda hiç oralı olmuyor gerekeni yapmıyorlar, sanırsın ceplerinden çıkacak. öyle bir hakkım varsa gerekeni yap.

muhabbet ile.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
arkadaşlar merhabalar.

ben de hiçbir şey değiştirmedim. klima belki bende de değişmesi gerekir, nasıl anlarız? direksiyon renginde açma var garantiden değiştirebilir miyiz? orta kol dayamada boşluk var onu değiştirebilir miyiz? bir de servise bu konuları açtığımda hiç oralı olmuyor gerekeni yapmıyorlar, sanırsın ceplerinden çıkacak. öyle bir hakkım varsa gerekeni yap.

muhabbet ile.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Klima için bu konuya bakın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Civic FC5 2018
*Deri döşeme (showroom hediye etmişti bilsem asla kabul etmezdim)
*Honda Go (çok saçma bir alet keşke exe alsaymışız)
*Akü (start stop yapmıyordu)

Civic fk7 2018 çıkışlı aracımda garantiden; 1.Sürücü koltuğu komple iskeleti,
2.Ön cam İngiliz orjinal versiyonuyla,
3.Ön panjur,
4.Piano black cam çerçeveleri komple tüm yan camlar
Bu parçaların hepsi tek seferde açtirdigim arıza kaydı sonucunda 3.5 ay sonra Garanti kapsamında HONDA tarafından değiştirildi.

Navigasyonumda yazın sıcak havada iki defa hata oldu Balıkesir Şen arıza açmak istedi ama 2 olay harici başka sorun oluşmadığı için şimdilik bekletiyorum eğer bir daha yaşanırsa onunda takipçisi olacağim muhtemelen yeni versiyonuyla ekran değişimi sağlarım.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
Civic fk7 2018 çıkışlı aracımda garantiden; 1.Sürücü koltuğu komple iskeleti,
2.Ön cam İngiliz orjinal versiyonuyla,
3.Ön panjur,
4.Piano black cam çerçeveleri komple tüm yan camlar
Bu parçaların hepsi tek seferde açtirdigim arıza kaydı sonucunda 3.5 ay sonra Garanti kapsamında HONDA tarafından değiştirildi.

Navigasyonumda yazın sıcak havada iki defa hata oldu Balıkesir Şen arıza açmak istedi ama 2 olay harici başka sorun oluşmadığı için şimdilik bekletiyorum eğer bir daha yaşanırsa onunda takipçisi olacağim muhtemelen yeni versiyonuyla ekran değişimi sağlarım.

Şen Plazadan bende garanti kapsamında sürücü koltuğunun döşemesinin değişimi için garanti kapsamında başvurdum. Geri dönüş bile yapmadılar :) Sizin işleri halletmişler iyi

Atak beyle mi görüştünüz o genelde ilgileniyor bu tip konularda sonuçta servis bu yaptigi işlemlerden para kazanıyor bedavaya yapmıyor Honda ile aralarında bir protokol var bayilerin
Şen Plazadan bende garanti kapsamında sürücü koltuğunun döşemesinin değişimi için garanti kapsamında başvurdum. Geri dönüş bile yapmadılar :) Sizin işleri halletmişler iyi

Aracınız
Civic FC5 2017
Atak beyle mi görüştünüz o genelde ilgileniyor bu tip konularda sonuçta servis bu yaptigi işlemlerden para kazanıyor bedavaya yapmıyor Honda ile aralarında bir protokol var bayilerin

yok hiç görüşmedim araya tekrar pandemi vs girince kaldı..Yarın arayayım en iyisi

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Balıkesir Şen Plaza'da bende değiştim koltuk mekanizmayı sizde bir sıkıntı olmuş. @srknkkc

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
2018 Sport Plus - 10 binde iken koltuk mekanizması
2018 RS - 10 binde iken koktuk kılıfı, 5 binde süspansiyon salıncak kolu ki herhalde bunun gibi yapısal bir komponentin hatalı çıktığı başka araç yoktur bizden başka :) Epey bir süre de bulamadılar hatayı ama daha sonra parçaları değiştire değiştire buldular

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FC5 2020
Dostlar merhaba ben aracı alalı 2 gün oldu , şöyle bir ses var ama sanırım bu ses android içinde ki fandan geliyor. Müzisyen olduğum için aşırı algıda seçicilik var. Araba içinde motoru stop edip android ekranla ayarlar yaparken baktım küçük bir fan sesi geliyor. Bir ara dedim ana klima fanı mı ? hayır o değil. Baya bir dinledim ne zaman android ekran kapansa bu seste gidiyor. Bunun içinde küçük bir fan var değil mi ? Eğer sırf ben duyuyorsam bunu ve sizde yoksa bunu not edeceğim 1000 (bin) km rutin bakıma giderken .. :)

Geri