Gaz kelebegi Temizligi Sonrasi

Fd6 aracimizin gaz kelebegi sökülüp temizlendi. Iyide kurum baglisti.ancak sonrasinda lpg benzin sicak soguk fark etmeden devir 1000-1200 de sabit. Simdi araba otomatik olunca arac devamlı bir ileri gitme egilimi ileri atilma egilimi.duz yilda gazssiz hizlaniyor resmen..buda tabi fren fren fren.
Sonrasinda Ayar yapilmadim. Bu fd6larda rolanti ayari yok diye biliyorm. Nasil duzelir bu iş...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frkn

0
Aracınız
Gaz kelebegi Temizligi Sonrasi

Kendi kendiniz düzelmez bence kullanmayın 600 km kullandım hiç düzelme olmadı.Gaza basmadan düz yolda 80 km/sa hıza çıktığımı hatırlıyorum

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilgisayardan kalibrasyon yapılması gerekiyor. Aynen arkadaşın yazdığı gibi.

Lenovo A7020a48 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

arkadaslar bende temizlettim rölanti dans ediyor adaptasyon işimi bilmiyorum ama arac silkeliyor kendini usta önce bilgisayara bagladı adaptasyon yapcam diye ama kullandıgı yazılım farklı sanırım başka bir ustaya birkez daha denetcem yazılım işini bu usta kanatcıgın etrafında olan bi malzeme zarar görmüş senin ondan yapıyor dedi ancak madem zarar göruyordu sen neden temizledin dedim ben normalde subap ayarı için götürmüştüm adam bunuda yapalım dedi yaptı sıkıntılar baş gösterdi böyle 2008 civic aracım

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
arkadaslar bende temizlettim rölanti dans ediyor adaptasyon işimi bilmiyorum ama arac silkeliyor kendini usta önce bilgisayara bagladı adaptasyon yapcam diye ama kullandıgı yazılım farklı sanırım başka bir ustaya birkez daha denetcem yazılım işini bu usta kanatcıgın etrafında olan bi malzeme zarar görmüş senin ondan yapıyor dedi ancak madem zarar göruyordu sen neden temizledin dedim ben normalde subap ayarı için götürmüştüm adam bunuda yapalım dedi yaptı sıkıntılar baş gösterdi böyle 2008 civic aracım

Sözde usta yapıcam diye daha çok bozmuş, başka bir düzgün ustaya gösterin.

Arkadaşlar ben temizle demedim rolanti sabit çakılı duyordu hiçbir sıkıntım yoktu sübap ayarı için götürdüm adam işgüzarlık etmiş Boğazıda temizlemiş ama sıkıntıyıda çözemedi kanatçıklara zarar verdiyse sorun çözülür mü çözülemez gaz kelebeğimi değişir onu bilemedim ben Kırklarelindeyim açılcası buralarda sanayide düzgün Bi usta olduğunu düşünmüyorum bu olaydan sonra

Aracınız
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, benimde aracım 2007 civic otomatik vites. Aracı motor arızalı almıştım onun için eski halini bilmiyorum. Conta değiştirdik, boğaz usta sprey ile temizledi motor topladık. rolanti devri 920 falan soğuk iken 1500 -2000 yakın oluyor araç ısınınca 920 düşüyor daha aşağı düşüremedim. Usta arkadaşım 2007 lerde bilgisayar ile adaptasyon yok 2009 dan sonrakılerde var dedi. Kutup başını sök sabah benzinde çalıştır fan açıncaya kadar kendi halinde çalıştır diyen oldu, hepsini denedim sonuç değişmedi bu şekilde 10bin km oldu aynı sorun devam ediyor, tek çözüm çıkma boğaz kelebeği almak kaldı oda 1bin TL civarı. Kısacası ben çözemedim siz çözebildiniz mi? İyi akşamlar.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, benimde aracım 2007 civic otomatik vites. Aracı motor arızalı almıştım onun için eski halini bilmiyorum. Conta değiştirdik, boğaz usta sprey ile temizledi motor topladık. rolanti devri 920 falan soğuk iken 1500 -2000 yakın oluyor araç ısınınca 920 düşüyor daha aşağı düşüremedim. Usta arkadaşım 2007 lerde bilgisayar ile adaptasyon yok 2009 dan sonrakılerde var dedi. Kutup başını sök sabah benzinde çalıştır fan açıncaya kadar kendi halinde çalıştır diyen oldu, hepsini denedim sonuç değişmedi bu şekilde 10bin km oldu aynı sorun devam ediyor, tek çözüm çıkma boğaz kelebeği almak kaldı oda 1bin TL civarı. Kısacası ben çözemedim siz çözebildiniz mi? İyi akşamlar.
Merhaba hocam. Yarın size vereceğim numarayı arayın derdinizi Anlatın. Probleminiz hakkında size yardımcı olacaktır. Kendisi Ankara da iyi bir usta. Siz sanırım Muğla dasınız. Yolunuz da denizli veya İzmir e düşerse oradaki ustalara da gösterin.

Hondacı Mehmet 0530 924 7959

HTC U11 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Günaydın üstadım öncelikle ilgin için teşekkür ederim. Bir kaç gündür foruma giremedim ancak gördük bugün arayıp sonucu sana bildireceğim, iyi günler.

Geri