Gaz ve fren pedalı titremem sorunu

Selamun aleykum arkadaşlar. 2014 civic aracım var aracimdan gayet memnunum ama nazarmi degiyor anlamıyorum.10000 km bakımından sonra aracın gaz ve fren pedalında titreme oluyor ilk etapta önemsemedim ama bugün baya rahatsız edecek derecede gaz ve fren pedalı titreme yapıyor sebebi ne olabilir ne yapmalıyım?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

frkn

0
Aracınız
Acaba rölantide mi seyir esnasında mı yoksa ikisi birden mi hocam.10k daki araç NŞA da titrememesi lazım hoş benim aracım 130 binde subap ayarından kaynaklı titreme oluyor.Birde size tavsiyem devir hareketlerine bakın normalmi

Acaba rölantide mi seyir esnasında mı yoksa ikisi birden mi hocam.10k daki araç NŞA da titrememesi lazım hoş benim aracım 130 binde subap ayarından kaynaklı titreme oluyor.Birde size tavsiyem devir hareketlerine bakın normalmi
Rolantide titreme yok seyir esnasında gaz ve fren pedalı titriyor.Araç benzinli otomatik.Ama bakımdan sonra bu olayları yaşamaya başladım tekrardan servise götürecegim gibi gözüküyor artık.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Araçta lpg yok ise bu şekilde titreme yapmasi normal gozukmuyor servis gitmeniz en doğrusu.

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri