Gaza Dokunduğumda gelen ses.

stmr

0
Konulara baktım bununla ilgili bir yazı göremedim, gözümden kaçan olmamıştır inşallah.

Araba dursun yada hareket halinde olsun haza ilk temasta (sert yada yumuşak fark etmiyor) tuhaf bir gıcırtı gibi ses geliyor kısa süreliğine, bu sesi N'den D'ye aldığımda da duyuyorum. Kaynağını ve çözümü bilen var mı? Araba otomatik, eco.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=372]stmr[/MENTION] Hocam, Benzin ile kullanımda da aynı sesi duyuyor musun?

araba dururken N den D ye gecirdigimde benm arabadada geliyr ( 2014 elgnce eco otomatk ) bu şanzımanın vitese geçisi ben ses gelesiye kdr bkleyp daha sonra gaza basıyorum zaten 1 sn sürüyor ( ilk calıstırdıgımda n den d ye alırken mesela ) yolda herhangi bi ses duymuyorum ben sadece ilk d den n ye cekerken oluyor yolda boşa at tekrar d ye at yine gelir şansımanın geçişi oluyor o yüzden geliyor ama normal gazlamalarda gelmiyor gelmezde zaten sonuçta vitesi atmışsın şanzıman devrede yani...

Burak

0
Aracınız
araba dururken N den D ye gecirdigimde benm arabadada geliyr ( 2014 elgnce eco otomatk ) bu şanzımanın vitese geçisi ben ses gelesiye kdr bkleyp daha sonra gaza basıyorum zaten 1 sn sürüyor ( ilk calıstırdıgımda n den d ye alırken mesela ) yolda herhangi bi ses duymuyorum ben sadece ilk d den n ye cekerken oluyor yolda boşa at tekrar d ye at yine gelir şansımanın geçişi oluyor o yüzden geliyor ama normal gazlamalarda gelmiyor gelmezde zaten sonuçta vitesi atmışsın şanzıman devrede yani...

Aynen öyle

Geri