Gece İçtiması

Ynt: Gece İçtiması

Yeni Cetta yine yepyeni opsiyonlar eklemis arac kaza aninda aküsünü son hizla firlatiyor burada amaç size çarpan aractan intikam almak olabilir mi hic fikrim yok diger opsiyonlarin tersine bunun icin hicbir bedel talep etmiyorlar carpisma aninda direksiyona kafa atan mankeni tikkate almayiniz nasilsa biz miilet olarak kafa atmaya bayılırız bunun icinde extra para talep etmemis sözde Alaman dostlarimiz DAS TABUTOS Hülooggg :)

buyrun iyi seyirler ;
http://forum.donanimhaber.com/m_97442795/tm.htm

sk67a

0

[quote author=Attila Khan link=topic=848.msg16244#msg16244 date=1414048092]
Yeni Cetta yine yepyeni opsiyonlar eklemis arac kaza aninda aküsünü son hizla firlatiyor burada amaç size çarpan aractan intikam almak olabilir mi hic fikrim yok diger opsiyonlarin tersine bunun icin hicbir bedel talep etmiyorlar carpisma aninda direksiyona kafa atan mankeni tikkate almayiniz nasilsa biz miilet olarak kafa atmaya bayılırız bunun icinde extra para talep etmemis sözde Alaman dostlarimiz DAS TABUTOS Hülooggg :)

buyrun iyi seyirler ;

[/quote]

yıktın beni zabah zabah Ati.
[member=7]Attila Khan[/member]

sk67a

0

[quote author=Attila Khan link=topic=848.msg16244#msg16244 date=1414048092]

buyrun iyi seyirler ;

[/quote]

o forumda da 5 gün cezan olduğunu görüyorum.

[quote author=sk67a link=topic=848.msg16265#msg16265 date=1414054389]
[/quote]
Vw nin belalısı Attila Khan [;)]

Sami Hocam, bir ara ikinci el Honda kullanan arkadasimiz Necati Bey araclarini satmis yeni model Toyota Corolla almis 7 ileri vitesli olan en üst versiyonun bir altini 63 Bin liraya renk beyaz ama simli bir beyaz distan hos bir görünümü var biraz önce geldi inceledik araci gözlemlerim şöyle ;

1 - Aracin distan görünümü güzel gibi özellikle simli beyaz olusu hosuma gitti.
2 - Arka koltukta oturanlar rahat eder cunku diz mesafesi Civic ile neredeyse ayni hatta o orta kesimdeki cikintida yok 3. yolcu icin güzel.
3 - Advance donanim bu arac ama otomatik kararan dikiz aynasi mevcuttu ( Sizi ilgilendiren kismi )
4 - İc aksam eski Amerikan arabalari gibi düz olarak tasarlanmis cok sade geldi bana begendim desem yalan olur.
5 - Bagajı Civicten kucuk gibi geldi bana görünüm olarak Civicten cok iyi degil ayrica bagahin kolonlari hizasinda bir mekanizma olmasina ragmen bagaj kendi kendine acilamiyor o kadar seyi neden koymuslar hic fikrim yok :) İlaveten arka kolonlar yine Civic gibi dislari kapatilmamis öyle acikta duruyor :)
6 - Kaputu actik motor görünüm olarak hosuma gitti extra kapaklar var bizimki gibi değil fakat bu kezde ön kaputta izolasyon sıfır şaşırmadim desem yalan olur yine ilaveten amartisörlü degil ayni bizim gibi tutamacli ( Vosvos severlerin en cok dalga gectigi bir konu )
7 - Bagajda 12V cikisi yoktu.
8 - Arkadasin dedigine göre şehirici 5.5 lt/ 100 km de imis suanda bu iyi ama sanjiman tam degil yari otomatik dedi iste orada tikkat etmekte fayda var :)
9 - Bizden farklı olarak ayna bolumunde Günes gözlügü icin yer yapilmis dokunmatik acilanlardan.
10- Arac ic aksam materyali öyle cokta iyi degil gibi Civic e gore neredeyse kafa kafaya diyebilirim.
11- En üst versiyonun bir alti olmasina ragmen yan aynalar otomatik katlanabiliyormus bu da güzel.
12 - Geri görüs kamerasi var ama yine arka park sensörü yok bu kötü.
[member=3]sk67a[/member]

[quote author=sk67a link=topic=848.msg16265#msg16265 date=1414054389]

[/quote]

Hocam dogru Attila 5 gün / karısı Asena ise 2 gün cezalidir yani onlar esim sandilar önce degil yorum yazmak zinhar Dh giris bile yapamazlar. [;)]
İlaveten ilgili konuda Attila 120 gün cezali yorum yazamaz eskiden Draft policeler olurdu Defered Payment 120 Days onun gibi kestiler cezayı :aman:

sk67a

0

o zaman senin icin donanımhaber olayı kapandı desene.

Toyota hakkında bilgiler icin sagol.

Bundan sonra beni Toyota Camry paklar.

Ya da Mercedes E serisi.

Hedef öyle.

[quote author=sk67a link=topic=848.msg16271#msg16271 date=1414055429]
o zaman senin icin donanımhaber olayı kapandı desene.

Toyota hakkında bilgiler icin sagol.

Bundan sonra beni Toyota Camry paklar.

Ya da Mercedes E serisi.

Hedef öyle.

[/quote]

Tam olarak kapandi diyemeyiz zira Asena icin dakiklar sonra yasak kalkacak ama bu kez yeni stratejiler gelistirmem lazim Golf sayfasinda o nemrut Revival varken yine ceza alirim ama Jetta sayfasi öyle mi hemen yorum yapabilirim oraya hatta durdugum kabahat :)

sk67a

0

sana Jetta ile ilgili bir malzeme gonderecegim.
bir ingiliz haber ajansinin haberiydi.
bagaj kapaginin dandik mafsali hakkinda sikayet vardi.
foto ile.
ingilizce tabi.

you gotta be speakin' English to understand it, ya' know.

[quote author=sk67a link=topic=848.msg16273#msg16273 date=1414056136]
sana Jetta ile ilgili bir malzeme gonderecegim.
bir ingiliz haber ajansinin haberiydi.
bagaj kapaginin dandik mafsali hakkinda sikayet vardi.
foto ile.
ingilizce tabi.

you gotta be speakin' English to understand it, ya' know.

[/quote]

Hocam gelen giden birsey yok araya musteri girince kapadım tum ekranlari bir ara :)

Geri