Geri viteste sağ aynanın aşağı inmesi ve virajlarda sislerin yanması

byAkif

0
Aracınız
Herkese iyi günler. Civic fc5 den önce golf kullanıcısıydım. Geri vitesde sağ dikiz aynası aşağı inip geri geri yanaşmayı dahada kolaylaştırıyordu. Ve ne terafa döneceksem o tarafın sisi yanıp dönüş tarafını dahada aydınlatıyordu. Bu durumlar civic fc5 lerde mümkünmüdür?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Herkese iyi günler. Civic fc5 den önce golf kullanıcısıydım. Geri vitesde sağ dikiz aynası aşağı inip geri geri yanaşmayı dahada kolaylaştırıyordu. Ve ne terafa döneceksem o tarafın sisi yanıp dönüş tarafını dahada aydınlatıyordu. Bu durumlar civic fc5 lerde mümkünmüdür?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba ;

Sonuçta elektronik aksam herşey mümkün ama ne kadar sağlıklı olur ? Ayna elektrikli kuvvetle muhtemel geri vitese attığınızda onun aşağıya inmesini tetikleyici bir bağlantı yapılabilir . Sisler içinde bu işlevi yapması için universal modüller var . Ama dediğim gibi önemli olan kalıcı ve sağlıklı montaj ve bağlantılar yapabilmek .

İyi günler .

Sadece hayal et

Bende sizin gibi honda dan evvel golf kullanıyordum her park edişimde sağ aynanın kendiliğinden aşağı göstermesini arıyorum. Bunun için bir modül varsa sahip olmak isterim. Benim için sağa sola dönüşlerde sislerin yanıp yanmaması pek işlevsel bir durum değil.

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Honda Türkiye ilginç donanım kısıtlamaları yapıyor. Tahmin ediyorum dünyanın bir çok ülkesindeki Honda kullanıcılarının böyle bir sorunu yok. Bir dönem 2009 golf highline vardı bende. Onda standart olan bu donanım 2018 executive de yok maaalesef.

Bu kalite ve güzelliğe yakışmayan donanımlar. Yazık

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

LUGAI

0
Bence aynanin asagi inmesine gerek yok ben aynaya bi bakiyorum hem en asagin hem en yukariyi goruyorum o kadar uzun ayna :)

Geri