Göçük sorunu ile ilgili yaptığınız işlemler ve son durum

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar lütfen bir birimizi kırmadan devam edelim, konuyu değiştiriyorum büyük ihtimal bir çoğunuzun haberi yoktur aşağıdaki mesajda gözüken yerdeki göçük benim aracım da da var.

Aracı ikinci el aldım bu yüzden göçük nasıl oluştu bilmiyorum aldığımda bu göçük vardı arkadaş yazıktan sonra kafamda soru işaretleri oluştu.
Bu göçük kaput dalgalanmasından dolayı kaputta oluşan eğilmemi acaba, yada c sütunu gibi kendisi mi göçtü, yada birisi vurup göçertti mi?

Ekli dosyayı görüntüle 6539
Araci bugun teslim aldim. Gocuk tamirini yapmislar. C sutunlari gayet guzel olmus. Beninkinde hafif dalgalanmalar vardi. Onlar gitmis. Sutuna vurunca tok tok ses cikiyor simdi. Kaputtaki gocuk resmini de ekledim. Bir bakin derim.
Not: resim pek belli olnuyor. Sofor tarafindan cektim. Sol taraf.

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba ;

Bugün serviste azda olsa olan göçükleri düzelttirdim. Çok temiz iş çıkardılar . Sabah bıraktım akşama bitti. Tam donma ve kontrol için bu gece serviste kaldı. Ama o alana dokununca artık ciddi bir dolgun ses geliyor . Hiçbirşey belli olamıyor . Çok orijinal bir iş çıkardı usta. Hemde daha da göçmeyi engellemiş olduk.

Benim içime sindi . Sonuçta yeni çıkan araçlarda da bildiğim kadarı ile fabrikasyon benzer işlem yapılıyor . Artık hayırlısı .

Kolay gelsin .

Sadece hayal et

O kaputun ordada mı göçük çıktı kesin benimkinde de vardır burada ne okursam benim araçta da oluyor demek ki kronik aman diyorum artık bi daha ki sefere almayız tek derdimiz bu olsun

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] benim kaputta da var göçük, 2 adet. Bu konuyu görünce baktım, sizdekilerle aynı yerde. Ayrıca c sutunu simdiye kadar sorunsuzdu orada da dalgalanma var suan. Ne yapalım var mı onerin? Sanırım satıcam ben mide bulandırdı bu iş, istemeden de olsa 320i yada cla alacaz bu gidişle

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] benim kaputta da var göçük, 2 adet. Bu konuyu görünce baktım, sizdekilerle aynı yerde. Ayrıca c sutunu simdiye kadar sorunsuzdu orada da dalgalanma var suan. Ne yapalım var mı onerin? Sanırım satıcam ben mide bulandırdı bu iş, istemeden de olsa 320i yada cla alacaz bu gidişle

LG-H815 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Araç kaç binde acaba bu göçük hangi km den sonra çıkıyor

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=8245]nemlee[/MENTION] Şu an 3 kişiyiz konuyu görenler bir kontrol etsin bakalım herkeste aynı mı

Geri