Golf 7 den sonra ilk kez honda civic

Herkese merhaba ismim emrah erbay yaş 30 izmir karşıyakada ikamet etmekteyim ve nisan 3 de 2018 model civic exzetive paket + spor paket ve ilave aksesuarlar ekleterek alarak katılacağım izmirde olan buluşmalara katılmak ve mümkünse öncülükde yardım etmek isterim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba hayirli olsun, eski bir golf 7 kullanicisi olarak zamani geldiginde civic ile golf farkını artısı/eksisi görüşlerinizi paylasir misiniz?

Honda Civic FC5 ECO Executive Otomatik

Golf dsg şanzıman ve comfor olarak hep kullanmayı istediğim bir araç olmuş ama wv bayiinin peşin paramla gittiğimde şukadar zamanda gelir gelirse şöyle olur bu böyle olur gibi lafları ve o tarihte( şimdi bayiler Almanların Amerika’daki rezaleti sonrası satış rakamlarını telafi etmek için hemen verilebilir araç olarak kapıda karşılıyorlarmış ,gidenler öyle söylüyor)kapıdan girdikten sonra sanki istersen al istersen alma havasındaki tavırları ( nihayetinde külçe altın alsan hemen alabileceğin bir dünyada )sonrası bir arkadaşımın önerisi ile Honda ile tanışmış birisi olarak denetimlerinizi çok merak ediyorum açıkçası

3 nisandan itibaren inşallah deneyimlerimi fikrimi paylaşırım her konuda ama dün ilk defa lpg li arac kullandım honda civic i de ilkkez kullandım golf un konforu ve alman kalıtesi gercekten bir başka honda da hoşuma gitti ama alışmam biraz zaman alıcak

Golf ün hızlanması sessizliği yakıtı trim sessizliği bunlar honda da can sıkan durumlar :)

[MENTION=12775]izmirli3551[/MENTION] Hoş geldiniz, aracınız hayırlı olsun.

Geri