GPS araç takip sistemleri

Arkadaşlar; kişisel aracıma araç takip sistemi taktirmayi düşünüyorum. Yalnız google daki nerdeyse tüm firmalara baktim hepsi açıklamalara aynı şeyleri yazmış. Bu konuda bilgisi veya tecrübesi olan var mı?
İşte fln kullanan varsa bi yardım rica edicem. Gsm ve gps bağlantı yazan var ayrı ayrı yazan var. Bi firma 2 ünite birden takiyo mesela biri imha edilirse 2. Si 6 saat daha devam ediyo msj atiyo alarm veriyo fln.
Benim için sadece çalınma durumunda Aracin nerde olduğu önemli.

Ersoy hocam araç takip sistemlerinde lider marka arventodur. Şuan bağlantımın olduğu kardeş firmamda 380 adet araçda (filo firması) arvento var. Anlık takip, gidilmesi yasak bölgeye araç girdiği zaman stop ettirme. Vb. Ve teknik servis hizmetide önemli bu işde. Senin tek sıkıntın tek araç olması. Maaliyet bu yüzden yüksek olabilir.

Ersoy hocam araç takip sistemlerinde lider marka arventodur. Şuan bağlantımın olduğu kardeş firmamda 380 adet araçda (filo firması) arvento var. Anlık takip, gidilmesi yasak bölgeye araç girdiği zaman stop ettirme. Vb. Ve teknik servis hizmetide önemli bu işde. Senin tek sıkıntın tek araç olması. Maaliyet bu yüzden yüksek olabilir.
Hocam civic için değil de pick up için düşüyorum ama o da sürekli aküden enerji çekicek ben h.sonları kullancam oyuzden akü problemi yaşayabilirim diye şimdilik askıya aldım

Değerli yorumlariniz için teşekkürler beyler

Aracınız
Arkadaşlara katılıyorum Arvento iyi bir firma. Ayrıca DevTakip firmasını da tavsiye edebilirim.
Fiyat konusunda da daha uygun teklifler almak için OfisPaneli araç takip servisi'ni kullanbilirsiniz. Araç takip şirketlerinden çok daha ucuza teklif alıp size iletiyorlar. Kullanımı da ücretsiz.

Geri