? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Dün akşam saatleri gazlaya gazlaya mahmutbey, haliç köprüsünden 180 190 dı ara ara hızlanmalarda 10.8 gösteriyordu ekranda. Bir Focus denedi sadece yetişmeyi sonra bıraktı :) kim bu deli diye..

Hız 70 80 civarlarında 6.5 7 yakıyordu hatırladıgım kadarıyla.

Hafta da bir kullanıyorum bende kaç senedir. Mecbur kalmasam inanın dışarı bile adımımı atmıcam ev gibisi yok.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Kullanılmayıp depoda bekleyen LPG zaman içinde sorun çıkarır mı?
Yoksa tek sorun LPG'nin kaçaklar nedeniyle zamanla azalması mı?

Hani, LPG yerine benzinde kullanacaklar için bu soru.

Kullanılmayıp depoda bekleyen LPG zaman içinde sorun çıkarır mı?
Yoksa tek sorun LPG'nin kaçaklar nedeniyle zamanla azalması mı?

Hani, LPG yerine benzinde kullanacaklar için bu soru.
Sorun oluşturmaz sadece kaçak olursa azalır

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sabah LPG ışığı yandı, akşam iş dönüşü LPG yi full edim. Litre fiyatı 7.07 TL full depo için 211 TL ödedim. Bugüne kadar ödediğim en yüksek rakam maalesef çok agirima gitti.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Sabah LPG ışığı yandı, akşam iş dönüşü LPG yi full edim. Litre fiyatı 7.07 TL full depo için 211 TL ödedim. Bugüne kadar ödediğim en yüksek rakam maalesef çok agirima gitti.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Maalesef toplum olarak fakirleşiyoruz işte :(

Image1637682871.103997.jpg

İşte konunun özeti bu , akaryakıt fiyatları da dolarda olduğu gibi bir yerden sonra kontrolden çıkıyor.
7 tl nin %10 70 krş
11 tl nin %10 1100 krş

Zam oranları her defasında tl bazında daha yüksek olarak dönüyor.Ben bu fiyatların buralardan döneceğine çok ihtimal vermiyorum.Malesef ki hiperenflasyonu yaşıyoruz.Dolar 1 günde %17 artış yaşadı,herhalde cumhuriyet tarihinde olmamıştır.Araç akaryakıt yada diğerleri neyse de benim tavsiyem evinizde bir miktar(abartmamak kaydıyla) un,makarna,yumurta,et gibi temel gıdalardan bulundurmanız zaten satışları da sayı bazında kısıtlanıyor.Umarım en kısa zamanda hobilerimizi,araçlarımızı,nerede toplanacağımızı konuşacağımız günlere dönebiliriz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri