? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Aracınız
Lpg den 1.90 lira benzinden 3.80 lira civarlari vergi anlamina geliyor demek ki. Bu zamanlarda en iyi bunu anlamis olduk. Demek ki salgin icin degil cebimizi dusunuyorsak zaruri olmadikca cikmamaliyiz. Valla arkadaslar calisirken insan daha fazla para harciyor bunuda anladim ayni zamanda. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Lpg den 1.90 lira benzinden 3.80 lira civarlari vergi anlamina geliyor demek ki. Bu zamanlarda en iyi bunu anlamis olduk. Demek ki salgin icin degil cebimizi dusunuyorsak zaruri olmadikca cikmamaliyiz. Valla arkadaslar calisirken insan daha fazla para harciyor bunuda anladim ayni zamanda. :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bence tam tersi. Ben çalışmıyorken daha çok harcıyorum. Şöyle ki Ramazan haricinde konuşursam; fix en az bir öğün işte yiyorum bazen şehirdışı çalışırken tüm öğünler. Bunun dışında çok çay kahve su içen biriyim. Bakın bunlar evdeyken hep masraf, yanında da mutlaka bir tatlı ? Bak sağlığımızdan da oluyoruz belki...

Sonra evdeyken boş zamanlarda nerde ne ucuz şey var mutlaka alırım internetten. İşteyken bu tip şeyler için vakit kalmıyor. Yakıt vs masrafım yok ancak evdeyken kendi aracımla nereye gitsem masraf. Sonrası da günlük elektik, su kullanımından kaynaklı masraflar zaten...

Evde kalmak genel olarak masraflı arkadaşlar...?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Güncel. _20200508_180229.jpeg

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Bu akaryakıt fiyat artışları bence zam yağmurunun ilk basamağı, eğer bu kur seviyeleri artık normal olarak kabul edilirse esas kış ayından itibaren oluşacak zamlara hazır olun :rolleyes:

Geri