? Güncel > Benzin / Motorin / Lpg Fiyatları

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Benzinin 11-11,5-TL olması bekleniyormuş yakın zamanda.
Ben geçen yıl mayıs ayında 4.90-TL ye benzin almıştım, bugün 8.50-TL oluyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar bakiyorumda forum siyasete donmus iyice yoneticilerimiz bu ise bi el atsa iyi olucak bu isin sonu tartismaya gidicek gibime geliyor bilende konusmus bilmeyende herkes gorusunu tarafını kendine saklasa iyi olur burası siyaset yeri diil tamam zamlardan herkes etkileniyor ama iside siyasete dokmek bu formda olmuyor zamları veya gelcek zamları yazıp bilgilendirmek tamam ama siyaset olmuyor gercekten.

SM-J720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Arkadaşın mesajını görünce meraklandım hadi ya kavgamı çıktı diye üzüldüm baktım 3-4 sayfaya sıkıntılı bir mesaj göremedim. Tek sıkıntılı mesaj bu arkadaşın yazdığı gibi geldi bana. :) Burada insanlar ister istemez gelecek zamlardan, gelen zamlardan, pahalılıktan, vergilerden vs. söz etmek zorunda kalıyor. Tüm bunlarda gökten kendi kendine gerçekleşmiyor yöneticilerin izlediği politikalar sonucu oluyor. Şakayla karışık laf söylenebilir diye düşünüyorum. Her şey yapılsın biz yapanı bilmiyormuş gibi enayi taklidi mi yapacağız? Yada korkup kimse sesini çıkarmasın mı? Herkesin durumu iyi olmaya bilir halkın belini büküyor bu her gün gelen zamlar. Biraz insaf diyorum. Saygılar.

Son düzenleme:
Aracınız
Civic FB7 2012
Sıkıntı anlayısın farklı galiba senin arkadasim benim yazdıgım msjı iyi okumamıssın galiba yazdıgım msjda ne gibi sıkıntı var soylermisin ben sadece burasının siyaset yeri olmadıgını belirtmek istedim cunku buzamana kadar nerde siyaset yapıldiyda hep karsilasilan sonuc tartisma ve kalp kirma oluyor genelde herkesin gorusu farkli olabilir cikar biri ters bisey soyler al sana tartisma iste zamlardan kimsenin memnun oldugu yok olcaginida zannetmiyorum benim sadece belirtmek.istedigim siyaset tarzi konusup kimse kimseyi kirmasin diyeydi ama bu baya kisiye rahatsizlik vermis anlasilan dedigim gibi yazdigim msjda ben bi sikinti goremedim sizler gorduyseniz ozaman cvp yazmayabilirsiniz ben yazilan siyaset iceren msjlardan rahatsiz oldugum ve sikinti cikicagini dusundugum icin yazdim hayirli gunler

Arkadaşın mesajını görünce meraklandım hadi ya kavgamı çıktı diye üzüldüm baktım 3-4 sayfaya sıkıntılı bir mesaj göremedim. Tek sıkıntılı mesaj bu arkadaşın yazdığı gibi geldi bana. :) Burada insanlar ister istemez gelecek zamlardan, gelen zamlardan, pahalılıktan, vergilerden vs. söz etmek zorunda kalıyor. Tüm bunlarda gökten kendi kendine gerçekleşmiyor yöneticilerin izlediği politikalar sonucu oluyor. Şakayla karışık laf söylenebilir diye düşünüyorum. Her şey yapılsın biz yapanı bilmiyormuş gibi enayi taklidi mi yapacağız? Yada korkup kimse sesini çıkarmasın mı? Herkesin durumu iyi olmaya bilir halkın belini büküyor bu her gün gelen zamanlar. Biraz insaf diyorum. Saygılar.

Aracınız
Civic FC5 2019
Sıkıntı anlayısın farklı galiba senin arkadasim benim yazdıgım msjı iyi okumamıssın galiba yazdıgım msjda ne gibi sıkıntı var soylermisin ben sadece burasının siyaset yeri olmadıgını belirtmek istedim cunku buzamana kadar nerde siyaset yapıldiyda hep karsilasilan sonuc tartisma ve kalp kirma oluyor genelde herkesin gorusu farkli olabilir cikar biri ters bisey soyler al sana tartisma iste zamlardan kimsenin memnun oldugu yok olcaginida zannetmiyorum benim sadece belirtmek.istedigim siyaset tarzi konusup kimse kimseyi kirmasin diyeydi ama bu baya kisiye rahatsizlik vermis anlasilan dedigim gibi yazdigim msjda ben bi sikinti goremedim sizler gorduyseniz ozaman cvp yazmayabilirsiniz ben yazilan siyaset iceren msjlardan rahatsiz oldugum ve sikinti cikicagini dusundugum icin yazdim hayirli gunler

Çok iyi okudum yazdığınız mesajı ve o yüzden cevap yazdım zaten. Mesajınıza istinaden başka arkadaşların mesajlarını okudum kim siyaset yapmış diye? Ve kimsenin yapmadığını gördüm. Herkes her zamanki gibi güncel konuları konuşmuş. Gelen zamları, vergileri vs. Siz bu mesajı atarak siyaset yaptığınız için ben rahatsız oldum açıkçası ve cevap yazdım. Çünkü attığınız mesajın anlamı şuna geliyor ; "Bakın zam, vergi falan olabilir konuşun edin ama konuşurken bu olanların nedenleri ile ilgili kimse yöneticilere sakın ha bir laf etmesin." Bu da beni rahatsız etti. Kısaca kimsenin siyaset yapacak hali zaten kalmadı herkesin gündemi oldukça yoğun bırakında millet şurada 2 laf yapsın derdini anlatsın.

Aracınız
Civic FB7 2012
Çok iyi okudum yazdığınız mesajı ve o yüzden cevap yazdım zaten. Mesajınıza istinaden başka arkadaşların mesajlarını okudum kim siyaset yapmış diye? Ve kimsenin yapmadığını gördüm. Herkes her zamanki gibi güncel konuları konuşmuş. Gelen zamları, vergileri vs. Siz bu mesajı atarak siyaset yaptığınız için ben rahatsız oldum açıkçası ve cevap yazdım. Çünkü attığınız mesajın anlamı şuna geliyor ; "Bakın zam, vergi falan olabilir konuşun edin ama konuşurken bu olanların nedenleri ile ilgili kimse yöneticilere sakın ha bir laf etmesin." Bu da beni rahatsız etti. Kısaca kimsenin siyaset yapacak hali zaten kalmadı herkesin gündemi oldukça yoğun bırakında millet şurada 2 laf yapsın derdini anlatsın.

Benim siyaset felan yaptigim yok. ayrica sunuda belirteyim siyaset siz yapiyorsunuz felan diyorsunuz ya bunu dediginiz icin soyluyorum bunu, hukumet yanlısı ve hukumetin oldugu partiyide tutmuyorum tabikide konusucaz burda bunlari zamlari vergileri vs ama demek istedigim su bunlari konusurken konu siyasete gidiyor ve bundan sonra cikip biri ters bise soyleyip tartisma tarzi sorunlar cikmasin diyeydi ama neyse anlatamadim niyetimi ve derdimi.

cagdasozkan

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
O değil de bu gece benzine gene zam. Bugün apar topar benzin alsak, yani 40 litre benzin alabilsek 44 kuruştan x40 litre=17.6 TL avantajlı yarına göre.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri